Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blondyn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mamy z ojcem problem w dwóch Audiczkach ,jedna 95 i druga 99. W obydwóch od jakiegos czasu świeci sie kontrolka airbag i pytanie czy samemu mozna to jakos wylączyć??Pozdrawiam
  2. Witam i odrazu mowie ze to moj znajomy ma problem ale przy Skodzie Fabi 1.9SDi 2000rok! :kwasny:Mowi ze wspomaganie kierownicy raz mu dziala mocniej,raz slabiej a ostatnoi gdy skrecal do domu to wogole mu przestalo dzialac i omalo by płotu nieskasowal :DMówi ze raz poraz kontrolka mu mruga!Wiecie moze czego to moze byc przyczyna?? POZDRAWIAM
  3. A ten regulator to jest drogi interes??Dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
  4. no wewnatrz swieci wszystko normalnie,jedynie swiatla zewnetrzne[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 11:01 _________________________________________________denerwujace to jest bo nawet gdy jest rozgrzany samochod to sie tez objawia z tymi mrugajacymi swiatlami:(A gdy jest wieksze obciazenie,np gdy wlacze klime,elektryczne podgrzewaine szyb to juz masakra [br]Dopisany: 20 Październik 2007, 11:05 _________________________________________________a akumulator jest oki :th:
  5. Witam mam kolejny problem!!Wczoraj po odpaleniu fury niestety lewe swiatlo mijania sie niezaswiecilo!Kupilem wiec nowa zarowke i wymienilem ,ale nadal nic!!Dzis wiec poszedlem sprawdzic czy prad wogole dochodzi i jak sie okazalo do tej zarowki niestety on niedociera:(Jest moze ktorys bezpiecznik odpowiadajacy za lewe swiatlo mijania??Bo kabelkami ruszalem i nic Dzieki za odpowiedzi
  6. Witam Mam pytanie, dlaczego po odpaleniu samochodu i gdy włacze swiatla mijania to one przygasaja-mrugaja tak pulsacujnie??I to samo jest gdy np dojezdzam od krzyżowki i juz włacze na luz Z góry dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
  7. Witam Mam pytanko ,w jaki sposób wyjąc radio Symphony,bo jakos zadnego dojscia niewidze,a niechce czegos popsuc???I czy probowal ktos samemu wyczyscic sobie w nim laser???Bo mi płytek nieczyta Pozdrawiam
  8. Blondyn odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Witam A jest może jakiś kod na spalanie oleju napędowego w danym momencie??? Bo taki kod akurat to by była super sprawa!! Pozdrawiam
  9. Wiem wiem z bezpiecznikami, bo znajomy z mojej mieściny miał fajnego Golfa4 i miał niezły sprzęt w nim ale po jakimś czasie spłonoł samochód doszczętnie ,wiem że on bezpiecznika niemiał na bank!!! Mówi sie pech!! :a4fan:
  10. Oki już to zamontowałem od tej strony gdzie jest puszka z kompem Dzięki wszystkim którzy mi w tym pomogli :oklaski: I pozdrawiam serdecznie
  11. Mechanik w warsztacie tak mnie skasował i jak sie okazało po jakimś czasie prawie nic nienaprawił, ze w komcu postanowiłem sam to naprawic i szukałem w google jakiegoś forum Audi i tak tutaj trafiłem
  12. OOoooo.... to jest dobry pomysł i stary niezauważy że coś pod maska było grzebane (chodzi mi o akumulator) Ok to ja ide tam poszperać przy kablach Jeśli do jutra sie nieodezwe-to miałem zwarcie Pozdro
  13. Mam prosbe niech mi ktos przesle fotke tego miejsca ktorym mam puscic ten kabel,bo jesli chodzi o majsterkowanie przy samochodzie to jestem kompletny tuk Za fotki bylbym niezmiernie wdzieczny
  14. Witam to jest na 99% immo!!! :DJa tez mam ten problem!!! Musisz zwracac uwage na to ze ta kontrolka powinna sie zaświecic,po czym zgasnac!A jesli sie zapali ponownie,to juz nawet niepróbuj go odpalac!! :no:Wyciagnij kluczyk i wsadz go spowrotem!!!Od kad zwracam na to uwage,to coraz rzadziej mi sie to zdarza!!
  15. Oki dzieki za pomoc,jutro sprawdze! :th: A wie ktoś może co zrobić z drżącą klapka do wlewu paliwa,bo cholernie trzeszczy gdy zrobie troche głośniej ,a mam w bagarzniku tube Dexon SCS2205-typ band-pass która daje nieżle czadu :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.