-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
Kolego gorace sa te rurki co dochodza do nagrzewnicy bede dzisiaj plukal nagrzewnice i zobacze
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
Koledzy mam sucho na podlodze od strony pasazera ale wczoraj zaczolem tro che ugniatac przewody i tak jakby cieplejsze powietrze lecialo a jak stanalem na skrzyzowaniu to odrazu letni jak ruszylem to znowu cieplejsze dzisiaj bede plukal nagrzewnice zobaczymy czy pomoze pozdrawiam
-
[ALL] Zaparowane szyby ,ale od połowy auta
witam jak juz rozmawiacie o nawiewach i wywiewach to chcialem sie zapytac co to sa za krateczki (male) w slupkach tych gdzie sa pasy w sedanie, to tez sa jakies wywiewy?Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
koledzy wiem ze kanal 51 u mnie jest temperatura silnika mam miedzy 92-94 i powietrze zimne dodam ze przewody ktore dochodza do nagrzewnicy obydwa sa gorace a leci zimne powietrze plukalem nagrzewnice ale sama wode a jakbym tego kwasku cytrtnowego wlal tak dwie torebki na szkkanke wody to pomoglo by cos jakby byla zasyfiona to pusci bo juz rece mi opadaja a musze miec ogrzewanie bo codziennie z malym dzieckiem jezdze pomocy!!!
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
koledzy a na ktorym kanale pokazuje klimatronik bledy?Ja na knale pierwszym mam wartosc .0 a na kanele 9 wartosc 40 al nie wiem czy dobrze patrze pomoze ktos?
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
Koledzy plukalem nagrzewnice ale tylko woda ale musze jakiegos wynalazku zalac moze cos odpusci.Jak to nie pomoze to bede chyba musial mechanika odwiedzic.A jak jese uszkodzona glowica to plyn chlodzacy nie bedzie uciekal bo ja mam caly czas poziom plynu.Dziekuje koledzy za pomoc pozdrawiam wszystkich serdecznie
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
Witam Koledzy pomozcie bo nie wiem gdzie juz szukac przyczyny braku ogrzewania.Szperalem na forum ale nic nie moge konkretnego znalezc. Powiem tak na zegarach mam 90st temperature na klimatroniku 92-94 na kanale 51 z tego co slyszalem to na kanale 49 powinna byc tak sama wartosc a u mnie jest 0 i nie grzeje czasem leci letnie powietrze a czasem calkiem zimne.Przewody dochodzace do nagrzewnicy obydwa gorace.Pomozcie b ja juz nie mam sily z tym walczyc.Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
-
[B5 ADP] Diwne turbulencje
No wlasnie tak myslalem z emoze to byc przegob bo jak sie zatrzymalem i jechalem normalnie na wprost kierownica nadal chodzila na lewo i prawo a jak skrecilem kiere na maksa i ruszylem to bylo slychac pykniecie i bylo juz normalnie ale po jakims czasie znowu to samo
-
[B5 ADP] Diwne turbulencje
Witam Koledzy mam problem.Dzisiaj jak jechalem wpadlem w lekka dziure w jezdni i kierownica tak zaczela mi latac i w zawieszeniu tez bylo slychac jakies walenie.Na poczatku myslalem ze odkrecilo sie ktores kolo ale sprawdzilem i byly dokrecone, dodam ze mam do wymiany przegob.Pomozcie pozdrawaim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów
monika86_23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta