slaweq akurat tym się nie przejmuję, jednak tak wystające koło nie wygląda dobrze . Błotniki mam wyciągnięte z przodu, to mogę wyciągnąć i z tyłu, ale 3 cm to trochę za dużo, w grę raczej wchodzi delikatne wyciągnięcie, a nie poszerzanie auta. Chyba odpuszczę te koła i poszukam czegoś co będzie szerokie, ale nie wystające.
mcm00 takich jeszcze w a4 nie widziałem
Witam, udało mi się kupić fotele "prawie" kubełkowe do mojej B5. Jako, że nie posiadają one podgrzewania foteli, tak jak moje oryginalne fotele, to chciałem je przełożyć. I tu mam pytanie czy jest to w ogóle możliwe, i względnie bezproblemowe ( znajomy tapicer mówił, że w niektórych autach te maty są wszywane i ciężko jest je przełożyć ). Z góry dzięki za pomoc
Witam wszystkich, po sprzedaży mojego ukochanego Golfa GTI Edition z silnikiem VR6, stałem się posiadaczem Audi A4 avant (model B5) z silnikiem diesla. Mam na imię Bartek i pozdrawiam wszystkich użytkowników