Treść opublikowana przez danieldt
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Continental ContiPremiumContact 2. 225/55/16 Indeks: V. Hmm, cena.. Musiałbym wziąc coś w okolicy 1350zł, żeby opłacało mi się to sprzedac [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 18:33_________________________________________________Popołudniu przyszły mi głośniki B&O, dziś zdązyłem założyc przód, jutro wezmę się za tył :> Po zmianię brakuje mi trochę basu, ale ogólnie jestem zadowolony:) W przyszłości trzeba będzie pomyślec o jakimś subwooferze Podpatrzyłem też od Grzesia wymianę sprysków na mgiełkowe, zamówiłem bez patrzenia na stare, zwykłe bez ogrzewania, a dziś chcąc je założyc okazało się, że siedzą u mnie ogrzewane spryki Także zmiana sprysków przesunie się o kilka dni.. :gwizdanie: Kilka foto z wymiany głośników:
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Jak znajdziesz mi kupca na moje letnie opony, to pomyślimy
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Może, spróbuj go przekonać jeżeli to on decyduje i na lato jakąś 18'' cali co? bo na 16'' to ale tak poza tym git Na 18' napewno nie ma szans, sam ma 17' w swoim samochodzie i jak mu kiedyś wspomniałem o zmianie na coś większego, tylko krzywo się popatrzył Zostało mu to chyba z z czasów młodości, kiedy to 12' w maluchu było wszystkim i nikt nie myślał zmieniac kół na większe.. Sprawę jeszcze utrudniają opony letnie, które kupiłem w czerwcu. Mają dopiero 15 tys km a i tak nikt by mi ich nie kupił po cenie, która by mnie satysfakcjonowała
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Tak, felga 16'. Niestety zime i lato na niej jeżdżę, bo tato sobie ubzdurał, że na mniejszej feldze się lepiej jeździ i byłem zmuszony sprzedac 17' na których ją kupiłem.. CUBER, powiedz mi gdzie dokładnie umieszczone są te dodatkowe głośniki i czy jest duży problem z montażem tego Tak apropos, to kupiłem dziś zestaw B&O(głośniki, maskownice) Suba myślę wsadzic jakiegoś nieoryginalnego, a ze w zmacniaczem jeszcze zobaczymy Może ten co mam da radę
-
Mocowanie listew w bagazniku avant
Mocowania do ktorych przykręca się szyny: lewy tył: 8k9 863 253A prawy tył: 8k9 863 254A lewy przód:8k9 863 253 prawy przód: 8k9 863 254
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Miejmy nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca Dużo osób jeździ z tak zamontowanymi lampami i z tego co wiadomo, nie maja zadnych problemów:) CUBER już ponad rok ma coś takiego i jak narazie spokój BTW, Makki, piękny samochód
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Mi też trochę brakuje MMI 2G, ale miałem do wyboru, albo bezwypadkowe autko z pewnym przebiegiem, albo dobrze wyposażoną, ale po dzwonie.. Myślałem o założeniu 2G, ale koszta jakie się z tym wiążą przekraczają narazie mój uczniowski budżet
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Dzięki Nie mogę dojśc do ładu ze zdjęciami, strasznie kiepska jakośc.. Może ktoś wiem, czemu tracą tak na jakości po przesłaniu na serwer? [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 09:45_________________________________________________ Sedany w B8 średnio mi się podobają, za to Avanty bardzo
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Audi A4 Avant 2.0 TDI 143 KM MY09 Silnik: CAGA Skrzynia: KXP 6 Biegów Kolor: Szary LAVA Wyposażenie, tak z grubsza: -Bixenon -Navi MMI Basic Plus -Tylne światła LED (Niedawno przeprowadzony MOD) -Kierownica trójramienna wielofunkcyjna -Sportowe siedzenia -Zmieniarka 6 CD -Podgrzewane fotele przednie -Tempomat -Zawieszenie 1BE -Pakiet oświetlenie -Coming/Leaving Home -Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego -System TPMS -Podłokietnik przód/tył -Relingi/liswty wokół szyb Chrom -Czujnik zmierzchu/deszczu Co zrobiłem: -Chromowane nakładki na końcówki wydechu -Wymienione przednie głośniki w desce na B&O (kupione po taniości) -Zmienione światła tylne na LED -Zmienione oświetlenie wnętrza na LED Plany: -Zmiana nagłośnienia na B&O -Zmiana folii na szyby, ale to dopiero na wiosne -Zmiana liczników na kolorowy FIS -Zmiana blend głośników na B&O
-
B8 TrOOOOp
Koledzy mam pytanie Czy b8 MY09 2.0tdi wyświetla komunikat o niskim stanie oleju w silniku?
-
B8 TrOOOOp
W sumie stary gadżet, ale z tą świetną sprawą to bym polemizował troche za późno sie zapalają i tak prawdę mówiąc to nie wiele dają mimo wszystko. Jeśli chodzi o skutecznośc, to rzeczywiście słabo wypadają, nie ma porownania np do passata b6 (doświetlanie w lampach + halogen), ale głownie chodzi mi o to, że fajnie wygląda i zawsze nieco więcej światła idzie na ten bok Znacie może jeszcze jakieś pierdółki które można zmienic w kodowaniu?
-
B8 TrOOOOp
Przekodowałem to doświetlanie zakretów Świetna sprawa
-
B8 TrOOOOp
A ma ktoś z nas takie cuś? Bo ten temat znam tylko ze zdjęć od Makkiego, a ze zdjęciami różnie to bywa...
-
B8 TrOOOOp
I jak znajde, to jak z zalozeniem tego? p&p?
-
B8 TrOOOOp
A dużo zabawy jest z tymi Hidami w halogenach? Bo z tego co widziałem to masa tego na allegro, tylko jak z instalacja?
-
B8 TrOOOOp
Nie widziałem jeszcze b8ki a doswietlaniem w halogenach, dlatego pytalem Dzięki wielkie Zaraz idę na to popatrzec, bo ceniłem sobie to w poprzednim samochodzie
-
B8 TrOOOOp
Można w ogóle zrobic doświetlanie za pomocą halogenów w b8?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, nie szuka ktoś przypadkiem b7ki? Samochód znajomego, godny polecenia: http://otomoto.pl/audi-a4-C21616721.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Miło było poznac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W takim razie ja też pewnie zawitam do Krk;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak z dzisiejszym spotem? :> Dużo osób się zapowiada?
-
B8 TrOOOOp
Zamówiłem w tamtym tygodniu i jutro do odbioru, takze na szybko chyba nigdzie nie kupisz 250 komplet..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Juz same zdjęcia w ogloszeniu nie zachęcają do ogladniecia tego samochodu.. Troche przymeczone;) Wg mnie samochod nie warty uwagi i jeszcze ta cena
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Dobra, czwartek nie wypalił to może piątek?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mi robiłby czwartek;)