Treść opublikowana przez Pablo___
-
Radio Samochodowe z GPS
no wlasnie chyba faktycznie chyba zrezygnuje z tego GPS a co do Radia wolal bym chyba Alpne , Pionner , blaupnkt specjalizujace sie w tej dziedzinie zalezy mi na dzwieku w dobrej cenie chociaz LG moze faktycznie robi dobre radia ...
-
Radio Samochodowe z GPS
Witam Wszystkich !! Przymierzam sie do zakupu radia z GPS w rozsadnej cenie tzn 800-1200 zl (lub tansze) co polecacie ?? lub samo radio bez nawigacji . Dzieki pozdrawiam [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:17_________________________________________________Alpine CDE-102Ri moze to ?? Tanie i Dobre ?? Czy Tanie i do bani ??
-
Jaki LCD do komputera 22-24 cale ?
ja np. Posiadam Benq G2220HDA pieknie sie spisuje co do ceny to nowy okolo 600 zl ale oplaca sie !!
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
Panowie jak wpadniecie do hiszapnii stawiam Browary !! hehe dzieki piekne
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
kepasa ... on swieci reaguje na ustawienia jak reguluje jasnosc zegarow tylko ze slabo i w pewnych miejscach bardziej swieci w innych mniej no ale chyba zabiore sie za to sam tylko ze chyba tam trzeba cala deske rozbierac (rozebrac rozbiore ale kto to zlozy) mialem praktyki za blacharza samochodowego moze co z tego bedzie !! ... ufffffffffff :Daaaaaaaaaaaa .... i co najwazniejsze zeby sprawdzic czy sa wymienne te zarowki musze rozebrac deske czy jest jakas szybsza metoda aby sie tego dowiedziec ... ¿?¿?¿?
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
tak bawilem sie juz tym wszystkim i rozpracowalem to ale niestety wyswietlacz do wymiany ... gdyby ktos mial do sprzedania albo namiary do wyswietlacza dawajcie na GG mieszkam w hiszapnii tu za takie pierdoly kasuja masakrycznie !! Wiec czekam na pomoc !!
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
Guregoru no jak by nie bylo !! wielkie dzieki !! Pozdrawiam !!
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
teraz jest ciemno i widac ze sie swieci tylko ze nie wyraznie w dzien poprostu myslalem ze nie dziala ... jest mozliowsc jakos wzmocnic jego dzialanie czy czy czeka mnie wymiana ps. auto kupilem dzisiaj zeby nie bylo
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
Guregoru lece do auta zaraz zobacze !!
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
Witam wszystkich mam problem jestem nowym posiadaczem starszego modelu Audi A4 z silnikiem 2.4 V6 mianowicie .... Wyswietlacz mowa o tym znajdujacym sie miedzy zegarami gdzie powinny sie wyswietlac inf. np. o niskim poziomie paliwa nie wlancza sie co moze byc tego przyczyna ... moge to zrobic sam czy lepiec oddac to w rece mistrza ?? Jesli wyswietlacz jest uszkodzony interesije mnie cena orjetacyjna Dziekuje za cierpliwosc(jestem nowy )i uwage !!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Klubowiczow