
krystiano91
Pasjonat-
Postów
90 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
1O krystiano91

Informacje
-
Imię
Krystian
-
Miasto
Rzeszów
Auto
-
Model
A4 B8
-
Nadwozie
Avant
-
Rok produkcji
2008
-
Silnik
2.0 TDI
-
Kod silnika
CAGA
-
Napęd
FWD
-
Skrzynia
Manual
-
Paliwo
ON
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
krystiano91 odpowiedział(a) na Dev temat w Na Każdy Temat
Pany, prośba WVGZZZ5NZAW020721 -
Tak jak pisałem wcześniej - z autem nic się nie działo. Świeciła upierdliwie kontrolka silnika aż postanowiłem w końcu wymienić sondę. Kupiłem Boscha za 500zł wymieniłem, skasowałem błąd i wszystko jest w porządku.
-
Panowie, Odkopię temat - wczoraj po podpięciu kabelka wyrzuciło mi ten sam błąd tj: Znaleziono 1 błąd: 5120 - Sonda lambda 1; zespół 1 P2196 00 [101] - sygnał mieszanki za bogatej Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Nie zauważyłem żadnych zmian związanych z dynamiką auta/pracą silnika i na dobrą sprawę nawet nie orientuję się od jakiego czasu występuje problem. Podpowiedzcie czy wymagana jest natychmiastowa wymiana czy można jeździć z tym błędem (jakie niesie on skutki).
-
krystiano91 obserwuje zawartość B8 TrOOOOp
-
Panowie, Podpowiedzcie proszę w co celować/wymienić. Po włączeniu świateł (bixy) jedna strona świeci czasami około 5 - 20min i gaśnie. Problem będzie w żarniku czy przetwornicy? Nie miałem kiedy zamienić stronami - liczę, że podpowiecie.
-
jaki uchwyt rowerowy na oryg bagaznik dachowy audi
krystiano91 odpowiedział(a) na gumis020 temat w Sport, Hobby, Rozrywka, Relaks
Do A4 B8 nie pasują z Q5 więc pewnie z B9 będzie podobnie. -
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
krystiano91 odpowiedział(a) na wrclaguna temat w Audi A4 B8
Panowie, Fabrycznie mam Lane Assist i standardową 4-ramienną kierownicę. Dziś założyłem kierownicę 3-ramienną z polifta i niestety nie mogę uaktywnić asystenta. Podpowiecie co trzeba zrobić żeby ponownie wszystko działało? -
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
krystiano91 odpowiedział(a) na marek241 temat w Audi A4 B8
1K0 121 113A -
Prosze: https://a4-klub.pl/topic/151384-wymiana-żarówki-światła-przeciwmgielnego-i-demontaż-kratki-w-przednim-zderzaku/?page=1 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Już nie pamiętam ile ale nie było to jakoś specjalnie długo (3-4tygodnie). Wkładałem od strony nadkola - jest na forum instrukcja jak to zrobić. Montaż schodzi 5min. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tak, zamawiałem - mam już założone. Super świeci, pasują bez problemu i nie ma żadnego błędu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tak - H11/H8/H9
-
Ponawiam pytanie - ma ktoś może nr nie grzanych bo nie mogę znaleźć.
-
wrclaguna - orientujesz się może jak sytuacja z temperaturą wygląda obecnie?
-
Grzegorz - możesz napisać jak sytuacja wygląda obecnie? Nadal trzyma 90 stopni? Podpowiedzcie od czego zacząć zmagania ze wskaźnikiem temperatury silnika? Po przejechaniu 80km wskazówka ani drgnęła a komp pokazuje:
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
krystiano91 odpowiedział(a) na antonio temat w 2.0TDI
sprawdziłem jak wygląda u mnie sprawa z DPF'em i ujrzałem coś takiego. Co jest nie tak bo wydaje się że chyba wszystko