Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarekt87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarekt87

  1. Dzieki za wszsytkie rady.dzisiaj wymienile mswiece i jest troche lepiej.przewody beda jutro bo dzisiaj byly jakies slabe i w sklepie odbradzili mi je wiec czekam na deczko drozsze.I tak jak koledzy pisali wyzej umowilem sie na vaga.zobazymy co w trawie piszczy.
  2. Witam. Ostatnio mam problem z falowaniem obrotów.ale to już pisałem w innym poście.Tylko ciekawi mnie jedno.dzisiaj dzwoniłem do znajomego który ma sklep motoryzacyjny i pytałem o silniczek krokowy do moje A4 a on po długich poszukiwaniach powiedział ze w tym silniku nie ma czegoś takiego zgłupiałem.A jak bylem któregoś razu w innym sklepie to facet powiedzial ze trzeba numery silniczka krokowego spisać i zamówi koszt ok. 250zl.Kto rozwiąże tą zagadkę?????
  3. Dzięki wielkie za podpowiedz.przy najmniej wiem od czego zacząć. Bo mysle ze to nie wina instalacji LPG.Gazownik zapewniał ze wszystko zrobił tak jak się należy.Sam tez nie mam zastrzeżeń tankuje i jadę tylko te obroty dobijają jak na skrzyżowaniu gaśnie. Jutro zabiorę się za przepływke i przepustnice zobacze jaki bedzie efekt i napewno dam znac.
  4. Witam.Mam problem ze swoim audi 1.8 ADR.od jakiegoś czasu falowało mi obroty na benzynie tak od 1000 w dól.a teraz po zamontowaniu gazu czasami dzieje się tak ze obroty spadaja az zaczyna trzesc samochodem i gasnie silnik. Nie wiem co jest. Gazownik mowil ze silniczek krokowy ale kazal tez wymienic swiece i przewody.Co o tym sadzicie???? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 19:12_________________________________________________Dodam jeszcze ze czasami pedal gazu dziwnie sie zachowuje. czasami jak by nie odbija.
  5. Cześć.Witam wszystkich miłośników Audi A4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.