Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jeton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jeton

  1. Dzięki, działa, mam już język angielski. Pani Helga dalej po niemiecku gada. Da rade coś z nią zrobić?
  2. Jeszcze mam pytanie. A czy jak zmienię język to czy ta Pani co mówi np. ze wybieram numer telefonu to też będzie po angielsku gadała czy cały czas niemiecka Helga? Pozdrawiam
  3. Witam. Hmm, no to chetnie sie przejadę. A co trzeba mieć aby użyć tego oprogramowania? Jaki to kabelek i gdzie go kupię? I skąd oprogramowanie? Pozdrawiam
  4. Z tego co wyczytałem to trzeba jechać do specjalistycznego zakładu żeby nic nie zepsuć. Więc chyba przejadę się do audi. Sprawdzę czy się więcej stacza. Przy okazji, to do czego służy ten N? Dzięki
  5. Olej wymieniony przy 12000
  6. Witam serdecznie. Chciałem się dowiedzieć czy da się przełączyć w Audi B7 język niemiecki na angielski (pomiędzy zegarami.) Mam tam komputer (kolorowy - niewiem jak to sie nazywa) ale wolałbym aby wszystko było po angielsku. Pozdrawiam
  7. Witam serdecznie. Właśnie zakupiłem Audi A4 B7 z przebiegiem 120tyś. Mam pytania co do użytkowania skrzyni biegów Multitronic (silnik diesel 2.0 TDI) 1. Czy jeśli jadę w dużym korku (warszawa - prawie nonstop) to czy mam zmieniać z D na N? 2. Czy jeśli cofam na pochyleniu i mam już załączone R a samochód po puszczeniu hamulca stacza się powoli do przodu a chcę wycofać pod górkę to czy nie zniszczę skrzyni? 3. To samo jak wyżej tylko jadąc do przodu pod górkę na D w chwili puszczenia hamulca delikatnie stacza sie do tyłu? 4. Czy ruszając z pod świateł mam najpierw poczekać aż samochód zacznie się toczyć i dopiero wcisnąć gaz? 5. Czy mogę w czasie jazdy przełączać z D na Sport? 6. Czy w czasie jazdy mogę przełączać na sekwencję? Proszę o porady fachowców. Pozdrawiam
  8. Witam. Mam w B7 Audi Concert i kierownicę wielofunkcyjną. Mogę zmieniać stacje, wyszukiwać nowe i pogłaśniać. Pozdrawiam
  9. Witam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.