Treść opublikowana przez Jeton
-
[ALL B7] Język angielski pomiędzy zegarami.
Dzięki, działa, mam już język angielski. Pani Helga dalej po niemiecku gada. Da rade coś z nią zrobić?
-
[ALL B7] Język angielski pomiędzy zegarami.
Jeszcze mam pytanie. A czy jak zmienię język to czy ta Pani co mówi np. ze wybieram numer telefonu to też będzie po angielsku gadała czy cały czas niemiecka Helga? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Język angielski pomiędzy zegarami.
Witam. Hmm, no to chetnie sie przejadę. A co trzeba mieć aby użyć tego oprogramowania? Jaki to kabelek i gdzie go kupię? I skąd oprogramowanie? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Multitronic 7 biegów - proszę o poradę
Z tego co wyczytałem to trzeba jechać do specjalistycznego zakładu żeby nic nie zepsuć. Więc chyba przejadę się do audi. Sprawdzę czy się więcej stacza. Przy okazji, to do czego służy ten N? Dzięki
-
[ALL B7] Multitronic 7 biegów - proszę o poradę
Olej wymieniony przy 12000
-
[ALL B7] Język angielski pomiędzy zegarami.
Witam serdecznie. Chciałem się dowiedzieć czy da się przełączyć w Audi B7 język niemiecki na angielski (pomiędzy zegarami.) Mam tam komputer (kolorowy - niewiem jak to sie nazywa) ale wolałbym aby wszystko było po angielsku. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Multitronic 7 biegów - proszę o poradę
Witam serdecznie. Właśnie zakupiłem Audi A4 B7 z przebiegiem 120tyś. Mam pytania co do użytkowania skrzyni biegów Multitronic (silnik diesel 2.0 TDI) 1. Czy jeśli jadę w dużym korku (warszawa - prawie nonstop) to czy mam zmieniać z D na N? 2. Czy jeśli cofam na pochyleniu i mam już załączone R a samochód po puszczeniu hamulca stacza się powoli do przodu a chcę wycofać pod górkę to czy nie zniszczę skrzyni? 3. To samo jak wyżej tylko jadąc do przodu pod górkę na D w chwili puszczenia hamulca delikatnie stacza sie do tyłu? 4. Czy ruszając z pod świateł mam najpierw poczekać aż samochód zacznie się toczyć i dopiero wcisnąć gaz? 5. Czy mogę w czasie jazdy przełączać z D na Sport? 6. Czy w czasie jazdy mogę przełączać na sekwencję? Proszę o porady fachowców. Pozdrawiam
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam. Mam w B7 Audi Concert i kierownicę wielofunkcyjną. Mogę zmieniać stacje, wyszukiwać nowe i pogłaśniać. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.