Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. Musa przeczytaj parę ostatnich postów... :gwizdanie:
  2. nie ma są tylko wskazówki do wymiany, specyfikacje itd...
  3. nie widzę kurde... a nawet jakby było to pewnie nie do A3
  4. szybkie pytanko: gdzie sprawdzić ile płynu do chłodnic potrzebuje do mojego paździocha?
  5. no już nie czepiajcie się Madasa tak... :gwizdanie: BTW. sprawdziłem ile kosztuje blenda pod tablice do mnie... 185 zł, ale kurvva netto...
  6. tutaj można ją rozegrać odbiór osobisty na następnym spocie Kup Teraz: jakiś dobry czteropak
  7. prawie? [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:34_________________________________________________ y no zeby byl nie do kablowki byl bym lyknal. ciągnij kablówkę i bierz
  8. ręce które leczą
  9. słyszałem od speca, że jak poleży tydzień wyłączony to zacznie działać
  10. spot aktualny ma się rozumieć? nie chce ktoś czasem zajebistego (delikatnie niedziałającego) routera D-link do kablówki?
  11. ja wczoraj smakowałem polecanej przez wielu Łomży Niepastryzowanej i jest klasa
  12. poczekam jeszcze do relacji z pierwszych mrozów i się chyba za to biorę
  13. jutro ma być trochę lepsza pogoda (bez deszczu) a w poniedziałek na nowo :gwizdanie:
  14. Fan niestety wejście przez IE nic nie zmienia...
  15. a co to PB? Federacja Badbintona :gwizdanie: piłeś browara, co? [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:53_________________________________________________
  16. to czekamy
  17. no jasne dużo razy już coś tam zmieniałem, a teraz się zesrało... nie wiem czy ktoś się nie próbował włamać i coś aktualizować od siebie [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:01_________________________________________________
  18. a gdzie to coś znaleźć? gdzieś w ustawieniach powinno być coś jak "export ustawień", czy coś takiego Miszczu tylko chodzi o to, że ja się do ustawień nie mogę dostać bo po wpisaniu 192.168.0.1 nie wyskakuje mi okienko do zalogowania itd. tylko pusta strona ze screena...
  19. a gdzie to coś znaleźć?
  20. a tak BTW. nie mieliście kiedyś takiego przypadku: chciałem dodać nowego maca w ustawieniach routera (jakiś tam D-Link) i moim oczom ukazało się takie coś nie wiecie co z tym zrobić, upgrade wg zaleceń d-linka nie śmiga, a nie wiem czy jak zresetuje ruter przyciskiem to mi się nie rozjedzie całkowicie, a software nie wróci... [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:47_________________________________________________ TV4
  21. wypoczywam sobie oglądam meczyk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.