Witam wszystkich Forumowiczów
Chce się podłączyć do tematu postojówek... Założyłem ostatnio ksenony i strasznie przeszkadzają mi żólte postojówki... Naczytałem sie już o LED'ach i ich nie chce... interesuje mnie białe światło oczywiście myślałem o Phillipsach Bluevision, co o nich sądzicie?
Aha i jeszcze jedno: jakich mam szukać W5W czy h6W, bo już sam nie wiem?
Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem forum !