Treść opublikowana przez Piechol
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
Bardzo fajna :th:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
To nie wiem... Albo ja mam ciężką nogę, albo Ty jeździsz jak emeryt...
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Tylko problem jest taki, że mi się to pojawiło jeszcze na starych felgach... myślałem, że na nowych się zmieni, ale to chyba nie chodzi o felgi...
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Mi tez właśnie zegarek skacze Fajna opowieść ale ja nadal nie znam odpowiedzi...
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Przy hamowaniu nic się nie dzieje...
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Ja już nie wiem... Dzisiaj jechałem 120/130 km/h i nic nie czułem... możliwe że coś dopiero zaczyna się dziać?
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Jak go kupiłem to był na ori 16" i chyba tego nie było... tak mi się wydaje przynajmniej. Później jakoś zacząłem to zauważać, najpierw na autostradzie, a później już na zwykłych drogach też myślałem, że zmiana "butów" pomoże ale nie jest lepiej... Samochodem jeżdżę w sumie sam (czasem ojciec się przejedzie, ale raczej spokojnie ) drżenie jest delikatne, ale denerwujące
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Witam, Poczytałem posty w tym temacie, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie... Problem jest taki, że pojawia się drżenie na kierownicy tak powyżej 100km/h na normalnych drogach, a na autostradzie tak pa 140km/h... Dodam, że felgi i opony są nówki (ok. 2000 km przejechane) Proszę o jakieś rady
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Super fura
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bardzo ładna
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
Super pojazd :th:
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Nice :th:
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
- a4 b5 moje aut
Ładniutka :>- [B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
Fajna :th: nie jestem tylko zwolennikiem spojlerów- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa 250km w tym ok. połowa trasy autostrada (150km/h) 20 km w Poznaniu (strasznie wooolno... ) i reszta normalne drogi (80-130 km/h) ==> 8,3 litra/100km- [B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Ładna- [B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
Bierz 17" i będzie dobrze- B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Trochę przedobrzyłeś z tuningiem jak dla mnie...- Moje a4 cabrio
Czarne felgi powinny mu dobrze zrobić... bo teraz jest trochę za biało...- [B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
Drugie felgi zdecydowanie lepsze :th: nie sprzedawaj bo będzie szkoda...- [B6 AVF] Czarny AVANT
Bardzo ładny furak :> nowe felgi go zdecydowanie polepszą- [B5 AJM] Czas na moją niunie.
Ładna seryjka- Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
Pokrowce są do kitu...- [B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Fajna furka :th: Zmiany jej dobrze zrobiły - a4 b5 moje aut