Treść opublikowana przez Piechol
-
Co sądzicie o tych felach ??
Ładne, ale jak się będą prezentować na to duży znak zapytania...
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Super Robi wrażenie
-
jakie cisnienie w oponach
225/45/17 ok. 2.3 ATM i wydaje mi się, że jest tak
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
Najczystsza to ona faktycznie nie jest ale ogólnie :th:
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Ja akurat lubię drewno i długo szukałem takiej wersji :> a ksenonki to tylko przetwornice HID ale dają radę
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Dzięki za pozytywne komentarze Felgi to 17" MAM Nuvo :> (malik ma troszkę inne ), z zawieszeniem nic nie robię, bo uważam,że nie trzeba a co do skrzyni to jest to multitronic
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
To moja Zmienione w sumie tylko alu :> no i ksenonki założone czekam na opinie
-
Ktore ladniejsze
pierwsze
-
Czy warto inwestować w takie felgi ??
Też o nich myślałem ale w końcu wziąłem MAMy, bo jest pewność i dobra jakość czyli takie http://moto.allegro.pl/item205961637_super_nowosc_audi_vw_skoda_seat_8_x_17_5x100.html tylko oczywiście 5x112
-
jakie spalanie przy 17
Ja zmieniłem z seryjnych 16/55/205 na 17/45/225 i spalanie wzrosło o ok. 1 litr ale warto
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
2.5 TDI, 200 000 km, 11.2002r. ===> wszystko oki
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Dzięki za info czyli zostaje kupić bluevision'y i mieć nadzieję, że będą chociaż trochę bielsze niż zwykłe "siki"
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi na raczej krótkich odcinkach pali poniżej 8 litrów, przy w miarę spokojnej jeździe a więc na baku spokojnie ponad 800 km
-
[B6]Przycisk ESP
Gadałem dzisiaj z kolesiem z ASO w Poznaniu i powiedział, że poniżej stówki z wymienieniem to wyniesie ja już zamówiłem
-
[B6]Przycisk ESP
Jasne, że lepiej nówkę dzięki za pomoc
-
[B6]Przycisk ESP
Wielkie dzięki a gdzie sie szuka takich rzeczy?
-
[B6]Przycisk ESP
No nie wiem czy taka groszowa... znalazłem na allegro przycisk, oczywiście używany i od A6, to koleś chce za niego 50 zł... to w ASO za nowy ze 3 razy tyle przynajmniej...
-
[B6]Przycisk ESP
Widzę, że kolega się jednak nie odezwał ile za to śpiewają w ASO... Mi też sie zaczyna coś dziać z tym przyciskiem, choć na szczęście nie tak mocno jak tutaj...
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Jak ktoś przetestuje to niech da znać
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ciekawe daj znać co z tego wyszło ja chyba jednak kupię te bluevisiony, przynajmniej bez roboty...
-
[B6] Jaki typ żarówki postojowej przedniej?
Czyli H6W
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Bardzo fajna ja właśnie też mam takie same felgi i mam pytanko co do dekli: jaki to rozmiar i gdzie można kupić?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
one sa fajne, fakt. no i mocno swieca. ale dlugo sie nimi nie nacieszysz. u mnie najduzej wytrzymaly chyba 3 tygodnie. to samo zjawisko bylo u wielu mojich znajomych. a co do BLUEVISION to jest to totalna strata kasy. troche sie zdenerwowalem jak je zalozylem, patrze i .... :eek: i nic To co ma znaczyć Twoja wcześniejsza wypowiedź??
-
ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?
w B5 nie pokaże, a w B6 niestety tak...
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
No niby tak, ale drugi problem to żywotność...