Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?


Piotrek98igo

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item188293016_zarowki_h7_philips_x_treme_power_80_najtaniej.html

znalazlem takie zarowki ciekawy jestem jak swieca,gosciu ma je naprawde tanio bo widzialem

na innej aukcji 90zl za sztuke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jestem ciekawy jak to w rzeczywistosci wygląda :twisted:

a jak widziałes u znajomego to jaka jest poświata?na bialo czy na zółto?widziałes z srodku samochodu jak świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie i rzeczywiście fajnie świecą. Na mój gust mają żółtą poświatę, ale jasną.

BTW nie widzę tego podziału na 3 strefy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poswiata jest na piekny bialy kolor z napradze leciutenkim odcieniem zoltego. widzialem ze srodka samochodu jak swieca. jechalem z nim noca. co prawda ten podzial widac tylko ja stoimy przed jakas sciana ale i tak wrazenia podczas jazdy sa mega :twisted: prawei jak xenon :wink::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GT 150 chodź myślałem nad tymi Night. Czasami mi ktoś mruga więc chyba te co mam dośc ostro dają. Ale jest różnica w porówaniu do tych podstawowych.

Myślałem nad nimi ale podobno tych żarówek używają na zawodach i nie jestem przekonany czy można na nich jeździć :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są dopuszczone do normalnego ruchu. Cena podobna do tych NightGuide. I nie wiem o co biega z tym niszczeniem lamp, to nie podróby więc nie powinny. Jak bym miał płacić za żarówki która niszczy mi lampy to bym nie kupił. Po to kupiłem dobre H7 od Philipsa.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=187352096 o te... TO mnie poceiszyłeś z tym niszczeniem. Wkurzyłbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są dopuszczone do normalnego ruchu. Cena podobna do tych NightGuide. I nie wiem o co biega z tym niszczeniem lamp, to nie podróby więc nie powinny. Jak bym miał płacić za żarówki która niszczy mi lampy to bym nie kupił. Po to kupiłem dobre H7 od Philipsa.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=187352096 o te... TO mnie poceiszyłeś z tym niszczeniem. Wkurzyłbym się.

Jaką mają poświatę :question: Najlepiej jakbyś dał rade zarzucić fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daje fote. Mniej wiecej po postojowych sikaczach mozna obczaic jak duza roznica w kolorze.

Porownanie by sie przydalo, bo tak to chyba jednak niewiele widac. Troche dluzej powinien zdjecie doswietlic, jest troszke bielej niz na fotce.

swiatla.jpg

to GT150 Philipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...