Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?


Piotrek98igo

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj widziałem w skodzie zarówki swiecące na błękitno ,poszedłem do goscia i sie pytam co to za żarówki,a on na to ze kupił w Auchanie jakies(nie znał nazwy) w promocji za 18zl :eek:

moze pora wybrać sie do Auchana? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te żarówki. Powiem Wam tylko tyle, że BlueVision świecą jaśniejszą barwą swiatła niż X- Treme. W kloszu też jest to widoczne-Blue świecą jaśniejszym,bielszym światłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te żarówki. Powiem Wam tylko tyle, że BlueVision świecą jaśniejszą barwą swiatła niż X- Treme. W kloszu też jest to widoczne-Blue świecą jaśniejszym,bielszym światłem.

Pozdrawiam

Możesz zapodać zdjęcie :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zamontować z powrotem żarówke,bo mam Blue,a te kupiłem,bo myślałem,że będą lepsze. ALe oki.Po pracy specjalnie dla Ciebie włoże jednego X-Trem'a i cykne fote jak to wygląda z przodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zamontować z powrotem żarówke,bo mam Blue,a te kupiłem,bo myślałem,że będą lepsze. ALe oki.Po pracy specjalnie dla Ciebie włoże jednego X-Trem'a i cykne fote jak to wygląda z przodu.

Pozdrawiam

Ok dzięki serdeczne :wink: Czyli masz blue i x-treme :question: Czekam na porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość son_czwa
wczoraj widziałem w skodzie zarówki swiecące na błękitno ,poszedłem do goscia i sie pytam co to za żarówki,a on na to ze kupił w Auchanie jakies(nie znał nazwy) w promocji za 18zl :eek:

moze pora wybrać sie do Auchana? :rotfl:

ciekawe jak długo będą świeciły... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obecnie mam blue.X-treme wloze do klosza,zaświece i napiszę ktora jest która żebyś mogł sobie ocenić. Nie wiem jak wyjdą foty,bo bede robił tel.,ale postaram się jak najlepiej to zobrazować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonu marnie wyjdzie i może nie będzie widać efektu

no wiesz 1,3 mPx :twisted: to nie taki sobie aparat :lol: A tak seryjnie to jak wyjdzie lipton,to podjade i odbiore swój aparat i cykne juz normalnie cyfrówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki OT dot aparatów, jeżeli nie ma dobrego balansu bieli to wyjdzie kupa nawet z 1,3Mpix

Dobra bo widzę,że schodzimy na inny temat :wink: Cykne i wtedy się zobaczy. Mam cyfrową lustrzanke więc myślę,że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupiłem na próbe zarówki z auchana za 25zl :rotfl: xenon blue silver:kibel na maxa jestem wkurzony bo miały swiecic na niebiesko tak bylo na opakowaniu pokazane(dzo-dzo widział) :evil::rotfl:

ciekaw jestem tych zdjęc,ale prawdopodobnie zdecyduje się na blue vision...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...