Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nawet nieżle wyglądają jak dasz rade cyknij jeszcze zdjęcie z przodu autka :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj widziałem w skodzie zarówki swiecące na błękitno ,poszedłem do goscia i sie pytam co to za żarówki,a on na to ze kupił w Auchanie jakies(nie znał nazwy) w promocji za 18zl :eek:

moze pora wybrać sie do Auchana? :rotfl:

Opublikowano

Kupiłem te żarówki. Powiem Wam tylko tyle, że BlueVision świecą jaśniejszą barwą swiatła niż X- Treme. W kloszu też jest to widoczne-Blue świecą jaśniejszym,bielszym światłem.

Pozdrawiam

Opublikowano
Kupiłem te żarówki. Powiem Wam tylko tyle, że BlueVision świecą jaśniejszą barwą swiatła niż X- Treme. W kloszu też jest to widoczne-Blue świecą jaśniejszym,bielszym światłem.

Pozdrawiam

Możesz zapodać zdjęcie :question:

Opublikowano

Musiałbym zamontować z powrotem żarówke,bo mam Blue,a te kupiłem,bo myślałem,że będą lepsze. ALe oki.Po pracy specjalnie dla Ciebie włoże jednego X-Trem'a i cykne fote jak to wygląda z przodu.

Pozdrawiam

Opublikowano

wymien lepiej dwie. co prawda nie powinno tak sie stac, ale jesli te zarowki maja inne moze to moze jedna sie wtedy przepalic.

Opublikowano
Musiałbym zamontować z powrotem żarówke,bo mam Blue,a te kupiłem,bo myślałem,że będą lepsze. ALe oki.Po pracy specjalnie dla Ciebie włoże jednego X-Trem'a i cykne fote jak to wygląda z przodu.

Pozdrawiam

Ok dzięki serdeczne :wink: Czyli masz blue i x-treme :question: Czekam na porównanie

Opublikowano
wczoraj widziałem w skodzie zarówki swiecące na błękitno ,poszedłem do goscia i sie pytam co to za żarówki,a on na to ze kupił w Auchanie jakies(nie znał nazwy) w promocji za 18zl :eek:

moze pora wybrać sie do Auchana? :rotfl:

ciekawe jak długo będą świeciły... :rotfl:

Opublikowano

Tak obecnie mam blue.X-treme wloze do klosza,zaświece i napiszę ktora jest która żebyś mogł sobie ocenić. Nie wiem jak wyjdą foty,bo bede robił tel.,ale postaram się jak najlepiej to zobrazować.

Opublikowano
Nie wiem jak wyjdą foty,bo bede robił tel

Z telefonu marnie wyjdzie i może nie będzie widać efektu

Opublikowano

Z telefonu marnie wyjdzie i może nie będzie widać efektu

no wiesz 1,3 mPx :twisted: to nie taki sobie aparat :lol: A tak seryjnie to jak wyjdzie lipton,to podjade i odbiore swój aparat i cykne juz normalnie cyfrówką.

Opublikowano

Taki OT dot aparatów, jeżeli nie ma dobrego balansu bieli to wyjdzie kupa nawet z 1,3Mpix

Lustrzanka będzie najlepsza :wink:

Opublikowano
Taki OT dot aparatów, jeżeli nie ma dobrego balansu bieli to wyjdzie kupa nawet z 1,3Mpix

Dobra bo widzę,że schodzimy na inny temat :wink: Cykne i wtedy się zobaczy. Mam cyfrową lustrzanke więc myślę,że będzie dobrze.

Opublikowano

ok czekamy :smile:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj zakupiłem na próbe zarówki z auchana za 25zl :rotfl: xenon blue silver:kibel na maxa jestem wkurzony bo miały swiecic na niebiesko tak bylo na opakowaniu pokazane(dzo-dzo widział) :evil::rotfl:

ciekaw jestem tych zdjęc,ale prawdopodobnie zdecyduje się na blue vision...

Opublikowano

No to dobra. Mam foty,tylko proszę nie śmiać się z podpisów-nie mam zdolności plastycznych.Starałem się jak mogłem :lol:

A oto foty:

P1020185.jpg P1020181.jpg P1020180.jpg

P1020178.jpg P1020177.jpg

Opublikowano

Blue Vision daje rade, też je chyba założę... :wink:

Opublikowano
  • Autor

no widać nieznaczną różnicę ale jest na korzyść blue vision :twisted:

Opublikowano

Zdecydowanie blue :exclaim: Dzięki za foty cayenne3001 myśle że nie tylko mi pomogłeś w wyborze pozdrawiam :wink: Aha jeszcze jedno powiedz jak świecą w nocy dobrze widać :question:

Opublikowano

ja tez biore BlueVision, :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.