Jump to content
IGNORED

Co sądzicie o tych felach ??

Meryl
 Share

Recommended Posts

Piekne felunki sam bym sobie takie sprawił :oklaski:

bardzo , bardzo , bardzo ładne

fele rewelacja - już kiedyś za nimi patrzyłem ( w sprzedaży z tego co wiem to są od niedawna ).

Pytanie jak prezentowały by się na Audi

Ładne, ale jak się będą prezentować na :a4fan: to duży znak zapytania... :evil:

Do A4 to chyba są za cienkie tym bardziej do Avanta - jest trochę masywniejszy. Jakbym miał golfa to bym się nie zastanawiał albo A3

Boje się, że A4 będzie wyglądać jak na szpileczkach.

Dzisiaj spotkałem gościa który miał felgi tej firmy "Alutec" założone na golfie V, coprawda inny wzór ale również bardzo ładnie wyglądały.

Natomiast zastanawiające jest, że jak zapytałem go o opinie to okazało się, że jest z nich średnio zadowolony. Powiedział że prostował je już dwa razy i że łatwo je uszkodzić a miał 17", także muszę się jeszcze zastanowić.

:mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 20:52 _________________________________________________

prawie identyczne sa w konfiguratorze ktory niedawno zalaczylem , tylko trzeba troche poszukac

Daj linę do tego konfiguratora :)

Do A4 to chyba są za cienkie tym bardziej do Avanta - jest trochę masywniejszy.

ma takie samo zdanie, felgi ładne ale nie do A4 avant :cool:

A może takie

No niezłe , niezłe nawet lepsze od tamtych, niski zawias i malina w cholerę!! :thumbup:

Nie sądzę, żeby się zlewały - są srebrne od frontu i to jest wystarczające. Osobiście mi trafiają w mój gust i w moje wyobrażenie o alusach do :a4fan: Tak więc moja rada: KUPUJTA :>

Oby dwie są super 1 widziałem na żywo w a4 i to nawet w czarnej tylko w wersji sedan i naprawdę przykuwały oko. Wybór należy do ciebie załóż tylko niskie oponki i będzie git

Meryl , masz gust, do opisania pierwszych brakuję słów , drugie też są niezłe ale , pierwsze są do TWOJEJ :a4fan::naughty:

Taa, tylko, że się nie mogę zdecydować. Wydaję mi się że pierwsze mogą być trochę za cienkie, co spowoduje że na masywnym autku jakim jest A4 Avant mogą wyglądać trochę śmiesznie

Najlepsze, że podobają mi się jeszcze jedne - te co ma "Malik" w galerii czyli MAM Nuvolari 17"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.15

Nie wiem już sam. Przydałby się jakiś konfigurator (tyle że w żadnym nie widziałem takich felg oprócz MAM Nuvo)

:confused4:

Czy te poniżej to są oryginały czy malowane (czy to i to)?

21132053511eec924ri0.th.jpg

http://moto.allegro.pl/item211320535_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_vw_17_.html

Felunek jest naprawde sliczny :thumbup: Mam gdzies fotke takich alu na A6 i powiem ze wyglada elegancko ! Tylko heble troszke wieksze :decayed:

Sedan jest zgrabniejszy od Avanta dlatego lepiej spasują do niego cieńsze (wygląda jak laska na dużych szpilkach :naughty:)

A Avant jest trochę taką laską Rubensa (dlatego potrzebuję też dużego ale grubszego obcasa) :>

hehe o ;) moje fele u gory

jak ktos ciekawy jak wygladaja w a4 to zapraszam na link podany pod moimi postami