Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6]Przycisk ESP


Gorgoth

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z feralnym przyciskiem ESP. Mysle ze stalo sie to z nim pod wplywem slonca poprostu zeszla z niego farba. Przycisk jest oryginalny. Mam do was pytanie. Mianowicie czy da sie wymienic tylko przycisk jak tak to w jaki sposob moge to zrobic. Gdzie moge kupic taki przycisk (glownie pod jaka nazwa go szukac) linki mile widziane chodzi mi o ebay lub w polsce allegro slyszalem ze wysylaja na caly swiat. Prosze o odpowiedz. Dzieki z gory. Zamieszczam fote.

img0077ew4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłeś u Twojego "local dealer" :D ?? Zobacz co powie, nie powinno być to drogie...

Czasem lepiej, niż czekać na przesyłke (pewno i tak używanego) przycisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejade sie do serwisu. Mam nadzieje ze mozna wymienic sam przycisk. Obym nie musial wymieniac calego panela :/ .

Bez problemu wymieniasz sam guzik :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to pewnie ci chodzi o nakładkę guzika - spokojnie wymienisz - daj znać ile w ASO sobie śpiewają za coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega się jednak nie odezwał ile za to śpiewają w ASO... Mi też sie zaczyna coś dziać z tym przyciskiem, choć na szczęście nie tak mocno jak tutaj... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski to groszowa sprawa. Możesz sobie wstawić dla bajeru jakiś inny ... np. FUNK :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy taka groszowa... :evil: znalazłem na allegro przycisk, oczywiście używany i od A6, to koleś chce za niego 50 zł... :evil: to w ASO za nowy ze 3 razy tyle przynajmniej... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koleś chce za niego 50 zł... to w ASO za nowy ze 3 razy tyle przynajmniej.

59,8 zł w ASO (czarny przycisk ESP) 8E1 927 134 A 5PR (8E1927134A5PR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie szuka takich rzeczy?

jeśli Ci chodzi o cenę, trzeba czytać forum (poleeecam, można się wiele nauczyc :tongue: )

Był taki link : http://213.25.136.170/autoart/

Poszukaj też na szrocie.Czesto stojątam rozbite A4. Może akurat trafisz na taką,która będzie to miała

Jeśli chodzi o to, to można... Ale nie wiem czy nie lepiej kupić nówkę. W końcu to niszczeje.

Elberoth pisał, że kupił używkę przełącznika świateł i szybko się obdrapało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth pisał, że kupił używkę przełącznika świateł i szybko się obdrapało....

Nie dlatego że używka, tylko dlatego, że nie była w tak dobrym stanie jak mi się wydawało po obejrzeniu zdjęcia. W dodatku ciężko chodziła. I Tak 60zł i godzinę czasu straconego na wymianę szlag trafił :angry:

Dlatego zawsze polecam kupowanie takich dupereli w ASO. 60zł, czy nawet 100zł nie pieniadze, a część jest zawsze nowa i kompletna. Po prostu szkoda czasu i narwów na szukanie na allegro.

Na Allegro to mozna kupić schowek jak wam sie urwie (chodzą po 150-200zł nówki) bo w ASO to chcą chyba za to z 1500zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem dzisiaj z kolesiem z ASO w Poznaniu i powiedział, że poniżej stówki z wymienieniem to wyniesie :grin: ja już zamówiłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...