Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie
Nienajgorsza
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
CSS, MoH (wszystkie części), Call of Duty 2 i Heroes of Might and Magic (również wszystkie części) :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
- [B6 ASN] Moja :)
-
[B6 ASN] Moja :)
Bardzo fajna, ale felgi można było zostawić
-
[B5 ADR] Moje kochane A4 :)
Ładniutka
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Ja już mam niby 200000 km, więc wszystko możliwe tylko, że tu koło mnie nie ma jakiegoś specjalistycznego zakładu... na razie da się jeździć, więc zwiesiłem sobie to...
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
Ogólnie dobrze jest, oprócz kilku szczegółów tzn. grill, brewki, kierunki no i te ledy niestety też...
- -
-
[B5 AFN] Moje wunderwaffe :P
Ładniutka
-
[B5 ADR] A oto moja NIUNIA
Lakier :th: felgi do wymiany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
To dobrze, że chodzi tylko o wyważarkę bo myślałem, że o jakiś bardziej zaawansowany sprzęt pzdr.
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Jaką maszynkę dokładnie?
-
Link do oglądania filmów bezpośrednio z netu
Ja czasem używam tej strony: http://www.tv-links.co.uk/ Nie zawsze wszystko działa, ale i tak zawsze coś
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Felgi super grill i kierownica do wymiany
-
[B5 AVV 1,8]Moja Piekna asia a4:] nowe fotki:D
Coś nie wyszło... Już jest no ładna, nie mój kolor ale cóż wiecej fotek prosimy
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
Teraz jestem trochę zajęty, ale jak znajdę czas to na pewno je porządnie wyważe... A tak na marginesie to lubię jak autko ładnie wygląda, a nie szukam "prestiżu na osiedlu"...
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Moim skromnym zdaniem chromy są dobre tylko w amerykańcach i to w rozmiarze od 20" w wzwyż z Audi moim zdaniem nie ma co kombinować i kupić ładne ori lub inny wzór jakiejś dobrej firmy (np. OZ, MAM... ) pozdro
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
I te progi do malowania koniecznie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Nie powinien, bo masz B5 przecież... Dużo B5 już tak jeździ i jest :th:
-
nasze hobby / co lubimy
Motoryzacja, żeglarstwo, tenis ziemny i stołowy, koszykówka, snowboard, czarna muza
-
Pytanie dot. rowerów
Ja polecam rowerki Authora :th: