Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. Polecam nr 1. :th: tylko u mnie akurat 205/55/16
  2. No to czekamy jak będą te 19" wyglądać, bo zawieszenie jeśli się nie mylę to ori... ogólnie
  3. Naprawdę ładna ta A3 Kolorek jak trzeba i fajny materiał na siedzeniach :>
  4. zimowa sesja 21.01.2008 – 3.02.2008 poprawkowa 04.02.2008 – 17.02.2008
  5. Jest taki osobny temat, może się czegoś dowiesz: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9886.0.html
  6. Tak chyba właśnie zrobię ale to dopiero w weekend najwcześniej, bo teraz szkoła...
  7. Ale zaje... chip, ta fura to już chyba będzie latać teraz A jak ze spalaniem? Gratki
  8. Właśnie wróciłem z przejażdżki i zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz Jak mam włączone wszystkie nawiewy to te dwa nad środkową konsolą nie chodzą jak włączę tylko nawiew na środek to działają (tylko lewy oczywiście nie grzeje... ) doradźcie coś, bo wnerwia mnie to strasznie...
  9. Cała strona pasażera grzeje, a kierowcy nic... kiedyś już miałem takie coś ale się samo naprawiło... jestem tylko ciekaw dlaczego tak się dzieje...
  10. Witam, Mam taki dziwny problem: nie działa mi coś ogrzewanie po stronie kierowcy Nawet gdy włączę 29 stopni to wieje chłodne powietrze... a po stronie pasażera 22 i grzeje bardzo ładnie... Co z tym zrobić?
  11. Fajna furka i prawidłowe kierunki zmiany
  12. a szkoda ale i tak Audi górą
  13. Dzięki wiktor S4 za słowa uznania a muszę się przyznać, że jak poczytałem trochę to odnalazłem, że mam ori sportową zawiechę...
  14. Też mam blue visiony, przejrzyjcie wątek od początku to zobaczycie jak to wygląda z HIDami oraz w ori (u kolegi malika) P.S. dużo lepiej nie jest...
  15. Wszystkie trzy furaki Twoje?? :th:
  16. Tylko, że kolega dzo-dzo miał chyba 18", a to spora różnica przy tych felgach... Widziałem kiedyś takie 17" i nie rzucały na kolana drugie będą fajniejsze P.S nie chcę żeby sie tutaj rozpętała wojna, więc peace
  17. Z tych to tylko 2
  18. Naprawdę super furak i bardzo dobrze, że sedan teraz tylko 17" albo 18" i śmigać :]
  19. Aż przyjemnie popatrzeć nawet grill bez znaczka może być :gwizdanie:
  20. Ciekawa furmana :>
  21. Ładniutka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10108.0.html
  22. Bardzo fajnie się prezentuje teraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.