Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem sie tylko upewnić, czy do xenona w B6 pozycja to żarówka H6W??

Opublikowano

Do ori tak :a4fan:

Opublikowano

Dokładnie - w oryginalnych lampach xenonowych w A4 masz H6W - to miniaturowy halogen - jest o wiele bardziej żywotny niż zwykła żarówka.... nie wszędzie mozna kupić... mało popularne jeszcze...

  • 4 lata później...
Opublikowano

Odświeżę trochę temacik. Mam problem (może nie tylko ja) że nazbyt często przepalają mi się pozycje z przodu. Mam Lampy ksenonowe (jeśli to ma znaczenie). Nie pamiętam jaką za każdym razem wkładam tam żarówkę ale chyba to nie jest H6W. Średnio żarówki lecą mi ze dwa razy w roku (rocznie robię ok 30000km). Czy jak włożę te H6W to będą trochę bardziej żywotne?

Opublikowano

Temat troszkę stary i nie aktulany :wink: zaroweczki H6W mają bolczyki asymetryczne i stosuje sie je do Bixenona .

A z zywotnością jest tak że się przepalają :kwasny:[h=1][/h]

Opublikowano

Czyli co? Po prostu wkładać W5W tylko może jakiejś lepszej firmy a nie jakieś za 2 złote. Poszukam zaraz czegoś na allegro bo mi się jak na złość obydwie przepaliły w ciągu tygodnia.

Opublikowano

Przy zakladaniu trzeba pamietać aby zadnymi tłustymi łapkami nie dotykać zarówek :wink:

Wkładaj jakieś dobrej firmy W5W .

Opublikowano

ok, a może LEDy jakieś będą żywotniejsze?

Opublikowano
ok, a może LEDy jakieś będą żywotniejsze?

Mogą być :wink: tylko szukaj takich co nie powodują błedu z CAN BUS .

Opublikowano

ok ,dzięki wrclaguna

Opublikowano

Mozna kupic w ASO oprawki na żarówki W5W. Wygląda to tak ze jest oprawka i kabelki. Trzeba usunąć stare mocowanie pod H6W i podlaczyc nowe. Po wymianie zapomniałem co to znaczy przepalona postojowka:hi:

Opublikowano

letallec a drogo to wychodzi? Na początku maja zamierzam oddać lampy do regeneracji odbłyśników więc może za jednym razem zrobiłbym taki manewr.

Opublikowano

Cos kolo 20-30 pln za szt. Nr tej czesci podam, jak bede w domu, gdyz tutaj nie mam opakowania.

Ale sie opłaca bo zarowki H6W w ASO sa po ~20PLN, a na wolnym rynku trudniej znalezc (allegro itp). Natomiast H5W sa po 1.5PLN na kazdej stacji benzynowej. :hi:

Opublikowano

Hmmm.... ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Ja w tym momencie mam żarówki W5W, czyli rozumiem że mam to już zmienione? Autko z 2004roku.

Opublikowano

Czyli mozesz miec juz zmienione. :hi:

Opublikowano

Lub HIDy :grin:

Opublikowano
Lub HIDy :grin:

a no tak... zapomniałem napisać. Mam HIDy

Opublikowano

To masz W5W postojowki.

H6W wystepowaly tylko przy ori xenonie i bixenonie.

Opublikowano

Myślałem że HIDy to inaczej mówiąc ksenony. W takim razie źle się wyraziłem. Mam ori xenon.

Opublikowano

Napewno?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.