Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. to masz zły rozmiar powinno być 205/55/16 a na 17" 225/45
  2. byłoby super bo może sprawie sobie takie do mojego klekota na zimę
  3. 1.9 bardziej ekonomiczny i mniej awaryjny, natomiast 2.0 daje więcej frajdy z jazdy
  4. Bardzo ładny Avancik i zdjęcia też dają radę powiedz mi kolego jakie ET mają te felgi? może być na PW
  5. super wybór tylko bezawaryjnej jazdy życzyć
  6. właśnie ten niepoprawiony do końca BFC ma 163km... sam takiego miałem, ale mi się nic nie działo na szczęście z silnikiem... :gwizdanie:
  7. dokładnie no chyba nie dokońca w 2003r były jeszcze na pewno AKE 180km
  8. ta czarna była już kiedyś przedstawiana przez wiktora S4 chyba a tak w ogóle to super autko, fajny kolor a na klamkach są jakieś nakładki czy się tak dziwnie światło odbija? i ta dokładka na klapie średnio jakoś spasowana... :gwizdanie:
  9. szukaj oznaczeń silnika zaczynających się na B.. oprócz BFC (nie przeszedł wszystkich modyfikacji)
  10. zapomniałeś jeszcze o 18" i 19" a tak na serio to po co obniżać zawiechę jak się ma 15"? tylko komfort ucierpi a dużo lepiej wyglądać nie będzie... chyba, że planujesz jakieś 17" to jak najbardziej
  11. nie będą się zlewać na pewno a foty na jasnym kolorze (błękit ) szukaj w dziale moja A4 w aucie Flyer'a
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_oswietlenie_led_w_tyle_auta_wnetrze-t35756.0.html
  13. wszystko się da, tylko trzeba mieć gruby portfel...
  14. RNS-E musi być
  15. to co najbardziej lubie: czarny sedan na za***istych felgach super
  16. ładna z zewnątrz :> w środku rażą mnie trochę te srebrne "obwódki" wokół klimy no i radio nieori...
  17. w tej cenie to już można szukać ori... nowe albo w super stanie... :gwizdanie:
  18. ładny a co to za zaślepki na plastiku zderzaka z tyłu? jakiś parktronik?
  19. chyba, że te co masz są już trochę zniszczone i je weźmiesz na zimę a tu sobie kupisz jakieś nówki z 16" mi sie najbardziej podobają do B6 takie (nie dlatego, że takie miałem ): http://moto.allegro.pl/item400022035_felgi_7x16_5x112_audi_nowe_w_super_cenie_.html
  20. skoro tylko to dwa wzory to musi być nr 1 :gwizdanie:
  21. nie do końca się zgodze bo nuvo7 występują jeszcze w kolorze "antracyt" czy jakoś tak ja takie miałem tylko w 17" o takie: http://allegro.pl/item401194402_18_mam_nuvo_5x100_antracyt_polerowane.html tylko rozstaw inny
  22. leć jak najszybciej do jakiegoś serwisu z dużą wiedzą o multitronikach, bo będzie bolało...
  23. jak już to szersza... a tak poza tym jak będzie szersza, a profil ten sam to będzie też wyższa :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.