Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ja jak kupowałem b6 2002r dwa lata temu to miała 187tys. a jak sprzedawałem jakieś 4 miesiące temu to było ok. 210... jeździłem w sumie tylko w weekendy, bo nie miałem fury w Poznaniu... czyli można mało zrobić dieslem teraz w Sportbacku mam 113tys. nalatane
  2. najmniej fantazyjne... ale szału ni ma... :gwizdanie:
  3. te pierwsze odpuść -> brzydkie i drogie a te drugie nawet ciekawe...
  4. na serio tylko te dwie wchodzą w grę?
  5. Piechol odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to faktycznie z Twoim szczęściem coś nie teges... :gwizdanie: dzwon nie dzwon ale i tak wkurw jest
  6. Piechol odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o żesz kurfa... co za baba... to z jaką prędkością to zrobiła, że wszystko praktycznie ruszyła?
  7. trzeba przyznać, że taka inna co nie znaczy, że nieładna tylko te diody mi nie pasują do B6...
  8. zwykle nie przepadam za zbyt dużą ingerencję w ori stylistykę, ale to co widzę tutaj podoba mi się
  9. no nie powiem, ładna jak dla mnie to szkoda tylko, że nie jest czarna i manual
  10. Co to za komplet w cenie 1200 zł No właśnie pokaż to cudo... też by mi się takie przydały... :gwizdanie:
  11. ja przesiadłem się ze skóry na welur i chyba już do skóry nie wrócę :gwizdanie: trochę gorzej z utrzymaniem czystości (jasny środek) ale i tak można się odkleić od fotela przynajmniej
  12. skórka I klasa
  13. super auto czarny sedanik człowieku, to nie wątek o Twoim samochodzie... :gwizdanie: załóż se swój
  14. zapowiada się baardzo ciekawie pokaż koniecznie tył autka i środek
  15. nie rób tego... :gwizdanie:
  16. jak to opona jest dużo cięższa ??? schillerowi chyba chodziło o różnice w wadze między zwykłą oponą a opną typu "runflat"...
  17. no to wygląda na to że się pomylili w papierach
  18. A nie ma gdzieś jeszcze VINu w innej części samochodu? u mnie jest np. na podszybiu i pod maską z lewej strony sprawdź czy taki sam mumer jest tu i tu a książka serwisowa jest?
  19. Problem jest taki, że mieszkanie nie moje no i w sumie to nie jestem jakimś telewizyjnym maniakiem czyli chyba wystarczy mi analog sam tylko teraz jaki? jakieś linki by się przydały
  20. analogowa musi być bo niestety w mieszkaniu nie będzie kablówki... chyba że da jakoś przez internet coś "wyłapać:?
  21. Witam, potrzebuje jakiegoś tunera tv do kompa w grę wchodzą tylko karty na USB żeby pasowało zarówno do stacjonarnego jak i do laptopa nie znam się na tych podzespołach w sumie wcale a ceny są bardzo różnorodne... Nie potrzebuje jakiegoś kombajnu za 400-500zł tylko żeby można było rozpoznać twarze na ekranie jakby ktoś miał o tym pojęcie to proszę o radę
  22. S8

    Piechol odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    super bryka jedyne o co bym się obawiał to o spalanie ale widzę, że zdradzanie Klubu jest w modzie w dzisiejszych czasach...
  23. 225/45/17 to najlepszy rozmiar -> najmniejsze przekłamania licznika jak chcesz trochę wyższą oponę to załóż 235/45/17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.