Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Felgi 17" proszę o opinie


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar założyć 17'' w moim B7, na fotce są 2 wzory które wchodzą w rachubę jednak koszt jest różny, proszę o opinię który wzór lepiej pasuje do B7, sorry za jakość fotki i obróbki graficznej. Dla informacji lewa fela to Arcasting D666 Diamante koszt 17'' ok 745 PLN szt., prawa fela to Advanti typ "H" koszt 450 PLN szt. Za każdą opinię z góry dziękuję.

Pozdro

B@rt

fc288cb85dbccbf2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no uparty jestem i napaliłem się na te 2 wzory. Iverson uważasz, że Advanti jest oki? podobno podczas jazdy świeca się jak psu ...., front polerowany jest + czarny półmat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł man...

Ta pierwsza to wygląda jak wnętrze kalejdoskopu :shocked:

Jeśli miał bym wybierać spośród tych dwóch to nr 2 - ale i tak mi się one nie podobają.

OT: robisz VT, a nie umiesz zapisać tego do plików jpg tylko cyfrówką pstrykasz?

Kiedyś widziałem zdjęcie jak blondynka chciała wydrukować zawartość pliku .doc - więc umieściła monitor kineskopem w dół na xero :polew: (bez urazy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2f9715ebd53bbf13.jpg

5750e61c27c6cf4d.jpg

Tak się na żywca prezentuje Advanti[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 15:18_________________________________________________Spox, to na szybcika było, i tak fotki obrabiałem dalej. Generalnie mogłem screena zrobić :wallbash: hihi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji widzieć niestety, $ mnie zlekka zabija + nowe opony Bridgestone'a więc pewnie wleci Advanti, tym bardziej, ze to w miarę uznana firma. Na dalsze opinie czekam w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerz to te felgi jakiś dramat :thumbdown: żadna mi sie nie podoba ot takie moje zdanie :gwizdanie:

ps. wiem wiem nie musi mi sie podobać wazne by Tobie sie podobały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeryłem 90% ebaya i allegro, jest full wzorów felg, chińszczyzny nie chcę, ori nowe rzadko spotykane + $, sam nie wiem co robić. Może wzór z Audi B8, poszukam fotki tyle, że to będzie chińszczyzna :([br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 16:35_________________________________________________Cuber, dla mnie każda opinia się liczy, gdyby tak nie było to nie było by tego posta, juz sam nie wiem czy te fele mi się podobają czy nie HIHI[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 16:37_________________________________________________http://www.allegro.pl/item432827521_felgi_aluminiowe_do_audi_a4_a5_a6_a8_17.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to żadna z tych felg... Mi nie podobają się takie kombinacje czerni i polerki.

Ale to Ty będziesz jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeryłem 90% ebaya i allegro, jest full wzorów felg, chińszczyzny nie chcę, ori nowe rzadko spotykane + $, sam nie wiem co robić. Może wzór z Audi B8, poszukam fotki tyle, że to będzie chińszczyzna :([br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 16:35_________________________________________________Cuber, dla mnie każda opinia się liczy, gdyby tak nie było to nie było by tego posta, juz sam nie wiem czy te fele mi się podobają czy nie HIHI[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 16:37_________________________________________________http://www.allegro.pl/item432827521_felgi_aluminiowe_do_audi_a4_a5_a6_a8_17.html

Piekne.. :good: tylko ze w 18' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi toszke kosmiczne :gwizdanie: ale jesli mialbym wybierac to zdecydowanie te z prawej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...