Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. pierwszą opcje odpuść od razu :gwizdanie: druga jest ok a trzecia też ok, tym bardziej, że szukasz 18" lub 19" reasumując: jak nie zależy Ci na kasie to opcja nr. 3 a jak będziesz sprzedawać 17" to bramka nr. 2
  2. średnio to wygląda... ale jak się podoba to najważniejsze
  3. ok, dzięki za pomoc
  4. dzięki za linka czyli za tańszymi się nie ma co oglądać?
  5. jak dla mnie wszystko na wielki + oprócz silnika zmiany też w dobrym kierunku się kształtują
  6. ładna furka, ale przebieg konkretny już ogólnie to dokładki w kolor by się przydały no i śmigać bezawaryjnie
  7. bierz te pierwsze co Ragga pokazał są zakur... :gwizdanie:
  8. tu się zgodzę, ale i tak lepsze są z tych dwóch fele nr 1 :gwizdanie:
  9. ADR Battle Axe zdecydowanie lepiej wyglądają felga sama w sobie jest taka se ale na aucie malina :>
  10. a ja widzę pikowaną kierę, gałkę i siedzenia s-line...
  11. nie mówie żeby cyfrowego nie było tylko na razie potrzebna mi jest po prostu karta z dobrą jakością z sygnału analogowego czyli w co warto inwestować? linki proszę [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2008, 12:30_________________________________________________znalazłem takie coś: http://allegro.pl/item435635548_tuner_tv_dualtv_dvb_t_hybrid_usb_2_0_xp_vista_hdtv.html warto?
  12. niestety... było już:http://www.a4-klub.pl/smf/rick_wright_nie_zyje-t45131.0.html
  13. spójrz 15cm wyżej...
  14. no po naprawie dużo lepiej a ja bym jeszcze jednak zdjął tą płetwę i założył znaczek OOOO na tył a naklejki to już rzecz gustu...
  15. no właśnie mi też coś tu nie pasuje... przecież chyba od końca 2003r. dokładki były w kolorze... a poza tym to ładny Avancik
  16. dzisiaj widziałem Tomasony na nowej S600 i mi szczena opadła... za***iste felgi, przynajmniej z wyglądu
  17. czyli tego ograniczenia 400 plików nie da się przeskoczyć? bo wgrałem na kartę 41 folderów (prawie pełna karta) a pokazuje tylko 31 i to nie ważne czy są wszystkie oddzielnie czy powrzucam je do folderów "główniejszych"...
  18. na szczęście auto z 2004r. więc powinno być ok jak będziesz o nią dbać
  19. skończcie OT chłopakowi robić :gwizdanie:
  20. gleba ale nie zmieniaj lamp z przodu na te z ledami ani ringami...
  21. Baaaardzo ładny i widać, że zadbany jedyne co mi się nie podoba to uchwyt na telefon i skrzynia biegów tip czy multi?
  22. http://www.f1.wp.pl/kat,48594,title,Ferrari-chce-przechwycic-Kubice,wid,10346799,wiadomosc.html?ticaid=1696a
  23. to chyba Cię chcieli w ch... zrobić... :gwizdanie: Ja ostatnio ubezpieczałem, jestem współwłaścicielem (drugi ma 60% zniżek) i mam zwyżkę 50% za wiek wartość auta 50000 zł i za cały pakiet 2703zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.