Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL B7] zima 16/17 + opony
pierwszą opcje odpuść od razu :gwizdanie: druga jest ok a trzecia też ok, tym bardziej, że szukasz 18" lub 19" reasumując: jak nie zależy Ci na kasie to opcja nr. 3 a jak będziesz sprzedawać 17" to bramka nr. 2
-
[ALL B6] Rezanko uszlachetniajace...fotele przednie
średnio to wygląda... ale jak się podoba to najważniejsze
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
ok, dzięki za pomoc
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
dzięki za linka czyli za tańszymi się nie ma co oglądać?
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
jak dla mnie wszystko na wielki + oprócz silnika zmiany też w dobrym kierunku się kształtują
-
[B6 AVB] Moja A4 B6 1.9 TDI :) Nowy MOD
ładna furka, ale przebieg konkretny już ogólnie to dokładki w kolor by się przydały no i śmigać bezawaryjnie
-
[B6 BDG] 2.5 V6 TDI 163PS -> 196PS/412Nm
no ładnie Rogal "miszcz"
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
bierz te pierwsze co Ragga pokazał są zakur... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
tu się zgodzę, ale i tak lepsze są z tych dwóch fele nr 1 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
ADR Battle Axe zdecydowanie lepiej wyglądają felga sama w sobie jest taka se ale na aucie malina :>
-
[B6 AWX] MOJE S-LINE
a ja widzę pikowaną kierę, gałkę i siedzenia s-line...
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
nie mówie żeby cyfrowego nie było tylko na razie potrzebna mi jest po prostu karta z dobrą jakością z sygnału analogowego czyli w co warto inwestować? linki proszę [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2008, 12:30_________________________________________________znalazłem takie coś: http://allegro.pl/item435635548_tuner_tv_dualtv_dvb_t_hybrid_usb_2_0_xp_vista_hdtv.html warto?
-
richard wright - pink floyd
niestety... było już:http://www.a4-klub.pl/smf/rick_wright_nie_zyje-t45131.0.html
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
spójrz 15cm wyżej...
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
no po naprawie dużo lepiej a ja bym jeszcze jednak zdjął tą płetwę i założył znaczek OOOO na tył a naklejki to już rzecz gustu...
-
[B6 AWX] MOJE S-LINE
no właśnie mi też coś tu nie pasuje... przecież chyba od końca 2003r. dokładki były w kolorze... a poza tym to ładny Avancik
-
[B6] Panowie, które 19''?
dzisiaj widziałem Tomasony na nowej S600 i mi szczena opadła... za***iste felgi, przynajmniej z wyglądu
-
[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3
czyli tego ograniczenia 400 plików nie da się przeskoczyć? bo wgrałem na kartę 41 folderów (prawie pełna karta) a pokazuje tylko 31 i to nie ważne czy są wszystkie oddzielnie czy powrzucam je do folderów "główniejszych"...
-
[B6 BDG] Audi A4 B6 2.5TDI Avant
na szczęście auto z 2004r. więc powinno być ok jak będziesz o nią dbać
-
[B6] Panowie, które 19''?
MTM :kox:
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
skończcie OT chłopakowi robić :gwizdanie:
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
gleba ale nie zmieniaj lamp z przodu na te z ledami ani ringami...
-
[B6 BDG] Audi A4 B6 2.5TDI Avant
Baaaardzo ładny i widać, że zadbany jedyne co mi się nie podoba to uchwyt na telefon i skrzynia biegów tip czy multi?
-
Formuła 1 2008
http://www.f1.wp.pl/kat,48594,title,Ferrari-chce-przechwycic-Kubice,wid,10346799,wiadomosc.html?ticaid=1696a
-
Wasze składki OC/AC/NW
to chyba Cię chcieli w ch... zrobić... :gwizdanie: Ja ostatnio ubezpieczałem, jestem współwłaścicielem (drugi ma 60% zniżek) i mam zwyżkę 50% za wiek wartość auta 50000 zł i za cały pakiet 2703zł