Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL] Et felgi
raczej na pewno nie ori jak są ori to sprzedawcy się tym mocno chwalą a tak na serio to oznaczenia od wewnętrznej strony felgi powinny być
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
chyba żartujesz? 16/245?? 16/55/205 i nic nie trzęsie...
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Czerwony daje rade...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
478 :>
-
[ALL B6] Multitronic
w B5 nie było Multi
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
a ja toleruje w sumie tylko czarnulki a tu i tak bym wziął Blau
-
[B6 ALT] Moja A4 "pszczoła" ;);) 2.0 benzyna
całkiem fajne autko duży plus za dokładki w kolor większa felga dobrze jej zrobi klapa trochę łysa bez OOOO to co mi się nie podoba to skrzynia (sam miałem jeszcze niedawnio... ) i kolorystyka wnętrza... no i szkoda że nie dieselek... ale każdy lubi co innego
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Niebieski lub biały ale lepiej niebieski
-
[ALL B7] tuning grila s4/s-line
jak masz chromy tu i ówdzie to zostaw sreberko
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
455
-
[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc
Sprawdziłem - w folderze NARZĘDZIA jest zakładka DANE GPS. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest, bo nigdy z tego nie korzystałem... zgadza się, ale jak chcesz cokolwiek zrobić to pyta się czy włączyć bluetootha żeby znalazł moduł GPS a E66 ma wszystko :gwizdanie:
-
[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc
ja mam E51 już prawie rok i GPS tam nie znalazłem... ale co do nowych telefonów to tylko E66, ojciec ma -> za***isty ja już odkładam kasę :naughty:
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
- [B5 1Z] Moje błękitne Audi
suuuper się prezentuje koniecznie 17" i ja bym jeszcze kierę wymienił- [ALL] Jakie felgi
niestety 15" chyba odpada, bo nie wchodzi do B7 (za duże tarcze) jak źle piszę to mnie poprawcie...- [ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
ja od siebie mogę polecić Conti TS810 (tylko że ja na 16" jeżdżę)- [ALL B5] 20cali w b5, ktos cos wie? lub ma fotki ?
ta pierwsza kiepsko, druga nieźle tylko do tego to konkret gleba musi być... i ciekawe czy da się na tym jechać chociaż 120km/h po polskich drogach...- [ALL B5] 20cali w b5, ktos cos wie? lub ma fotki ?
20" w A5 jest a w B5 to już będzie... :kox:- [B7 BLB] felgi-zakłopotanie
http://moto.allegro.pl/item461304612_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html te też są niezłe, ale nie wiem jak z trwałością... :gwizdanie:- [B7 BLB] felgi-zakłopotanie
np. takie cuś: http://moto.allegro.pl/item450313346_tenzor_czarne_audi_5x112_5x114_3_sklep_wawa.html- [B7 BLB] felgi-zakłopotanie
z tego wszystkiego to jedynie ostatnie, bo reszta albo "plastelina" albo po prostu nie ładne- [ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
dokładnie, zostaw tak jak jest oczywiście jeśli działa wszystko jak należy- [B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
to co pokazałeś to jakiś badziew... a te co ma kolega guardian są jedynymi w B6 jakie jako tako trawię- [B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
noo taaaa... szacun- [B6 AWX] RS4 diesel edition
fajnie zmodzone B6 wszystko wymienione prawie, więc jak nówka tylko mi się średnio te cztery rurki z tyłu podobają... lepsze chyba dwie - [B5 1Z] Moje błękitne Audi