Treść opublikowana przez Piechol
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
635
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no niestety człowiek się uczy na błędach dobrze, że długo to nie trwało te drugie co Ragga pokazał są za***iste
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nareszcie... :gwizdanie:
-
[B5 AHU] jakie koła
ale o so chozi? sprecyzuje pytanie
-
[ALL B7] lato 18/19 rs4 czy r8
wygląda naprawdę dobrze, ale zawias chyba nie ori... :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja pamiętam że niecałe 10 miałem na tempomacie przy 150 na 17" w BFC więc, moim zdaniem ok ze spalaniem wszystko... przecież nie będzie palił 7
-
A4- S4
Eska ma większe tarcze, a znaczek też ma swój a nie S-line (którego nie było w B5)... zresztą widać go na powyższych zdjęciach
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
tył super, ale przód... ogólnie lepiej niż było
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1995.0.html;highlight=jakie+cb http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42734.0.html;highlight=jakie+cb
-
Formuła 1 2008
http://f1.wp.pl/kat,48594,wid,10533427,wiadomosc.html?ticaid=16e68
-
[RNS-E] Polskie mapy
nie głupi pomysł
-
Ceny paliwa marzec 2026
na układy nie ma rady... :gwizdanie: w Koninie i okolicach wszystkie porządne stacje należą da dwóch właścicieli i robią sobie ceny jakie chcą np... sorry za OT
-
Ceny paliwa marzec 2026
Poznań centrum ON Verva - 4.12
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
601
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
aaaa... 17" na zimę w B5... fiu, fiu... :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
nie za późno na zmianę na letnie trochę?
-
Formuła 1 2008
no niestety... ale emocji było sporo...
-
Formuła 1 2008
żeby zaczęło zaraz padać...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
590
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
z tych to numer 2 a nie myślałeś o czarnych ze srebrnym rantem? mega kox do Twojej fury...
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
respect kozak po całości a środek seria?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
574
-
[ALL B6] 205/65-16 na zime?
zmieścić się raczej zmieszczą, ale przekłamania chyba będą spore...
-
[B7 BRE] Kolejna b7 na forum :)
super środek kolorek też fajny, ale felgę bym podmienił :gwizdanie:
-
Formuła 1 2008
kurfa... kiepsko...