Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. podobać się
  2. Gość luksusowego hotelu składa u kelnera zamówienie: - Proszę dwa gotowane jajka. Jedno tak miękkie, ze zarówno żółtko i białko ma być w stanie płynnym, a drugie takie twarde, żebym miał kłopoty z jego pogryzieniem. Proszę również dwa plasterki boczku, zimne, ale z jednej strony zwęglone, oraz spalonego, kruszącego się w dłoniach tosta. Masełko niech będzie tak zmrożone, żebym za nic w świecie nie mógł go rozsmarować. Proszę także o bardzo słabiutką kawę, o temperaturze pokojowej. - To bardzo skomplikowane zamówienie, proszę pana. Nie wiem, czy nasi kucharze potrafią? - Wczoraj ku*wa potrafili! W pewnym supermarkecie klient poprosił młodego sprzedawcę o pół główki sałaty. Niestety chłopak zaczął odmawiać. Klient był nieugięty i bardzo napierał, więc sprzedawca poszedł na zaplecze zapytać kierownika. Przychodzi i mówi: - Panie kierowniku jakiś palant chce kupić pół główki sałaty. W tym momencie obejrzał się, a za nim stoi klient i patrzy na niego, więc szybko dodaje: - A ten miły pan reflektuje na drugie pół główki! Kierownik się zgodził, ale potem poszedł do sprzedawcy i mówi: - Chłopcze mogłeś mieć niezłe kłopoty dzisiaj, ale wykazałeś się opanowaniem i refleksem, potrzebujemy takich ludzi w naszej firmie. Skąd pochodzisz chłopcze? - Z Nowego Targu proszę pana - A dlaczego stamąd wyjechałełś? - Wie pan, to miasto bez przyszłości, same dziwki i hokeiści. - Hmmmm, moja żona pochodzi z Nowego Targu! - Taaaak? A na jakiej gra pozycji? Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem, że piwo zawiera żeńskie hormony.Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy.Każdy z nas (z pobudek czysto naukowych!) wypił 10 piw.I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę:1)przybraliśmy na wadze,2)strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym,3)mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu,4)nie potrafiliśmy logicznie myśleć,5)nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne, że go popełniliśmy,6)każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata,7)mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks,8)nie umieliśmy zapanować nad emocjami,9)trzymaliśmy się nawzajem za ręce,10)po każdych 10 minutach musieliśmy iść do WC, i to wszyscy jednocześnie.Dalsze dowody są zbyteczne. Piwo zdecydowanie zawiera żeńskie hormony! :gwizdanie:
  3. http://pl.youtube.com/watch?v=t1vDPcXTRIs
  4. super, widać, że zadbana no i Quattro
  5. wszystko jest tak jak należy, kontrolka ABSu zapala się jak coś się popsuje tylko
  6. ładna seria ale to S4 do kosza
  7. dokładnie, ja w trochę słabszym 1.9tdi (105km) w poznańskich korkach ok 8 to normalka, ale to wszystko zależy, najwięcej widziałem na Fisie 12 jak na razie
  8. ja tam u siebie też słyszę świst w pewnym zakresie obrotów, ale dmucha dobrze więc się nie przejmuje
  9. zawsze przy dodaniu gazu świszczy czy czasami słyszysz takie dźwięki? BTW nie krzycz
  10. w każdym razie wyglądają całkiem nieźle i to są chyba 17" więc dziwne, że Golfy na takich wychodziły seryjnie...
  11. na zimę fajna a tak na serio często w centrum Poznania stoi golfik V GTI szary i ma te felgi pomalowane na szaro z czerwonym rantem i wygląda fajnie ale na zime
  12. fajna fura, dobre plany dokładki by się faktycznie przydały w kolor a części to chyba najlepiej na allegro (zderzaki) a reszta w ASO szukać
  13. ja bym odpuścił... już mnie zaczynają wkurzać ledy nawet w najnowszych Audi... :gwizdanie:
  14. kurde, wysoko siedzi... :gwizdanie:
  15. dzięki za pomoc Musashi
  16. no tak wyszło... :gwizdanie: a filtr to tylko w ASO szukać czy gdzieś jeszcze można?
  17. no jak pisałem, koleś pracował ponad 10 lat w ASO i myślałem, że wie co robi... ale jak filtr był wymieniany 2500km temu to muszę teraz też wymienić?
  18. no niestety odstawiłem mu auto a on zmienił rozrząd, oleje, filtrym klocki i takie tam... brał wszystko z ASO, myślałem że będzie ok... właśnie nie wiem czy bezwzględnie musi, tak było napisane w FAQu niby
  19. Musashi, właśnie nie olej ma tylko normę 505.01 i jest to 5W40 czyli chyba normalny do PD... i dlatego moje pytanie... silnik to 1.9 BLS z DPFem a olej ori, wymieniałmi koleś który kiedyśpracował w ASO audi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.