Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki doradźcie... właśnie przez przypadek zobaczyłem co za olej mi wlali na przeglądzie i się wściekłem... zalali jakiegoś Castrola Edge z normą 505.01 i pisze na nim że jest przystosowany do motorów z DPFem ale dla MB i BMW... mogę się na tym kulać czy wymieniać jak najszybciej? confused4 specjaliści kurfa...
-
To się nazywa uczciwy przebieg
ładny wynik, z zewnątrz trochę widać zużycie, ale w środku nie zajechany za bardzo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
właśnie przez przypadek zobaczyłem co za olej mi wlali na przeglądzie i się wściekłem... zalali jakiegoś Castrola Edge z normą 505.01 i pisze na nim że jest przystosowany do motorów z DPFem ale dla MB i BMW... mogę się na tym kulać czy wymieniać jak najszybciej? specjaliści kurfa...
-
[ALL B7] Co myslicie o tych... - JESZCZE JEDNA OPCJA
mogą być w tej cenie szczególnie, jakieś małe VT by się przydało
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja dzisiaj trasa 110 km Poznań - Ślesin, trochę korków w Poznaniu, później na drodze szybkiego ruchu 120-140 i po normalnych tak do 120 i spalanie z Fisa 5.5 jazda w 3 osoby jestem zadowolony, bo BFC (multitronic) przy takiej jeździe brał jakieś 7,5-8.
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
741
-
[ALL] UWAGA!!!!OSZUST!!!
no niestety za późno dołączył do A4 klubu :gwizdanie:
-
[ALL] UWAGA!!!!OSZUST!!!
kolega się dowiedział po Vinie, że jego furka była "kręcona" no i teraz ostrzega przed sprzedawcą...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
staruch Ragga się odezwał dobra, już nie róbmy bałaganu czekam na odpowiedz nt. felgów
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ach ta młodzież
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a tak w ogóle to co kolega Topór planuje za fele na lato?
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
15" podobno nie wchodzą do b7, 16" minimum :gwizdanie: i problem z głowy
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
sorry, ale
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
ładna furka, zrobiona ze smakiem nawet chromy, których nie lubie fajnie wyglądają tutaj gratki programu
-
[INNE] Moja poprzednia maszynka - OPEL VECTRA A.
fajny paździoch ale dobrze, że już jest Audi niezły progress
-
[ALL B5] czy 8 litrów na 100km w trasie to nie za dużo?
no to się ciesz, bo moja lżejsza, ośka, nowszej generacji (niby) pali ok 5.5 jak jadę sam... :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Docieranie silnika
ciekawy temat, bo ostatnio chyba na a3 club czytałem rozmowę na temat docierania silnika w S3... to jak to jest?
-
[ALL B5] czy 8 litrów na 100km w trasie to nie za dużo?
jeżeli to była "czysta" trasa bez jakichś większych miast to chyba trochę dużo wypił... nawet przy Quattro w 7 litrach powinieneś się zmieścić moim zdaniem...
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
pomysłów mam pod dostatkiem, więc jak będziesz zdecydowana to pisz śmiało
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
łał bajer jak nie wiem co pokaż jeszcze środek myślałaś już o jakichś modyfikacjach? (czarne felgi... )
-
[ALL B7] B7 TEIN Super Street Damper fotostory by Vario-Tech (B6) też podejdzie
no teraz jest kox tył został jak był?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
fura jest jak najbardziej ok, naprawdę ale mógłbyś pokazać co masz na oku
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
taaaa... żeby nie robić OT to ładny granatowy Avancik
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
a jest już coś upatrzone czy na razie gdybamy sobie?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
700