Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. chłopaki doradźcie... właśnie przez przypadek zobaczyłem co za olej mi wlali na przeglądzie i się wściekłem... zalali jakiegoś Castrola Edge z normą 505.01 i pisze na nim że jest przystosowany do motorów z DPFem ale dla MB i BMW... mogę się na tym kulać czy wymieniać jak najszybciej? confused4 specjaliści kurfa...
  2. Piechol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ładny wynik, z zewnątrz trochę widać zużycie, ale w środku nie zajechany za bardzo
  3. właśnie przez przypadek zobaczyłem co za olej mi wlali na przeglądzie i się wściekłem... zalali jakiegoś Castrola Edge z normą 505.01 i pisze na nim że jest przystosowany do motorów z DPFem ale dla MB i BMW... mogę się na tym kulać czy wymieniać jak najszybciej? specjaliści kurfa...
  4. mogą być w tej cenie szczególnie, jakieś małe VT by się przydało
  5. ja dzisiaj trasa 110 km Poznań - Ślesin, trochę korków w Poznaniu, później na drodze szybkiego ruchu 120-140 i po normalnych tak do 120 i spalanie z Fisa 5.5 jazda w 3 osoby jestem zadowolony, bo BFC (multitronic) przy takiej jeździe brał jakieś 7,5-8.
  6. no niestety za późno dołączył do A4 klubu :gwizdanie:
  7. kolega się dowiedział po Vinie, że jego furka była "kręcona" no i teraz ostrzega przed sprzedawcą...
  8. staruch Ragga się odezwał dobra, już nie róbmy bałaganu czekam na odpowiedz nt. felgów
  9. ach ta młodzież
  10. a tak w ogóle to co kolega Topór planuje za fele na lato?
  11. 15" podobno nie wchodzą do b7, 16" minimum :gwizdanie: i problem z głowy
  12. ładna furka, zrobiona ze smakiem nawet chromy, których nie lubie fajnie wyglądają tutaj gratki programu
  13. fajny paździoch ale dobrze, że już jest Audi niezły progress
  14. no to się ciesz, bo moja lżejsza, ośka, nowszej generacji (niby) pali ok 5.5 jak jadę sam... :gwizdanie:
  15. Piechol odpowiedział(a) na turdzi temat w 2.0TDI
    ciekawy temat, bo ostatnio chyba na a3 club czytałem rozmowę na temat docierania silnika w S3... to jak to jest?
  16. jeżeli to była "czysta" trasa bez jakichś większych miast to chyba trochę dużo wypił... nawet przy Quattro w 7 litrach powinieneś się zmieścić moim zdaniem...
  17. pomysłów mam pod dostatkiem, więc jak będziesz zdecydowana to pisz śmiało
  18. łał bajer jak nie wiem co pokaż jeszcze środek myślałaś już o jakichś modyfikacjach? (czarne felgi... )
  19. fura jest jak najbardziej ok, naprawdę ale mógłbyś pokazać co masz na oku
  20. taaaa... żeby nie robić OT to ładny granatowy Avancik
  21. a jest już coś upatrzone czy na razie gdybamy sobie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.