Treść opublikowana przez Piechol
-
[B5 AJM] Jaka kolorystyka skórzanej tapicerki do audi???
jak czarny lakier to ja bym szedł w odcienie szarości lub beżu, nic więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wole snickersa pewnie, że najważniejsza marka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajny mógłby być taki spot A3+A4 bo w końcu nie wszyscy z klubu A4 jeżdżą A4kami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam jak widzisz kolego organizatorami jest a4 Club a nie Klub jedna literka, a trochę zmienia...
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
więcej już się nie dało zacytować a dokładeczka klasa, fajnie mieć manualne zdolności i wszystko sobie wyrezać
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
928
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja śmiem podważyć taki wynik nie ma szans na tak iwynik przy takiej średniej... koło 6-6,5 to przecież bierze przy 100 na tempomacie chyba a żeby zrobić taką średnią to wiadomo jak trzeba jechać bajki... :gwizdanie: ja jak wracałem wczoraj spokojnie z Poznania do Ślesina średnia prędkość 78 km/h to mi wyszło 5,5/100 w 1.9
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
dokładnie
-
Poradnik Prawdziwego Mężczyzny :)
:doh1:
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
tyle mniej więcej ile napisałem trochę wyżej... :gwizdanie: czyli albo 3,1% albo 13,6% (chyba) od ok 45-50tys...
-
[B5 AML] Moje skromne A4 ...
gleba koniecznie, felgi moje ulubione pogratulować
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
trochę odbiegają w moim przypadku według książeczki auto w standardzie w wersji Ambition kosztować powinno 64200zł, a ja byłem u takiej miłej pani która wyliczyła jakieś tam dozwolone odchylenia i w końcu akcyzę płaciłem od ok. 51000zł
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
ja już bym wolał stalówki niż takie kołpaki a te lampy tył do bani...
-
[B5 ADR] RS6 18" 7,5 czy 8 cali albo mix do adr quattro
że tak się wtrącę 7,5" szerokości i ET54 to są ori felgi od A3 więc pewnie 8" było na A4 czy tam A6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeep wazy koło dwóch ton ale jest wysoki i jeszcze na podwyższonym zawieszeniu :doh1: i też czuć wiatr jak cholera...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój mały bzyk też odczuwa takie powiewy, normalka a jak ojca Jeepem czasem jadę to dopiero masakra
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
mi się podoba 2.0 tdi już z tych "naprawionych" więc spoko większe kółka i będzie ładnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja czasem zaglądam
-
[B7 BKE] Audi A4 1,9 TDI - moja pierwsza Audiczka
ładny golasek jak zrealizujesz plany to będzie super, a na pierwszy ogień kupiłbym jakieś felgi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem na poziomie -1, nawet wchodziłem przez komórke do neta żeby sprawdzić czy nic się nie zmieniło... a tu teraz widzę że był na -2... nie ładnie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
następnym razem przyjadę jak spot będzie na św Jerzego... może Was znajdę a Śmiesznego auto widziałem gdzieś o 16:30, możliwe?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakbym miał telefon to bym dzwonił... znalazłem tylko auto Śmiesznego chyba ale Was przy nim już nie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i of course nie mogłem Was znaleźć... ;(
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
sorry...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie jest śmieszne...