Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
i to jest w nich najfajniejsze :gwizdanie:
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
jestem pod wrażeniem
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
a dla mnie cały czas te są nr 1 http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=12480&size=1024 http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=10957&size=1024 sam się nad nimi zastanawiam powoli...
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
no ładnie to wygląda a jak jest poprowadzony kabel do anteny?
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Te alu są ktoś ostatnio założył takie do B7 Avanta no i dla mnie szału nie robią no i nie wiadomo jak z jakością szukaj dalej Tobi :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=nZpaXViyPYM
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no super się prezenci ale z tym montowaniem tablicy to kiepsko wymyślili już w Sportbacku jest lepiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najfajniej jest mieć dwa domy: w mieście i nad jeziorem. I dlatego trzeba się ładnie uczyć i pracować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam w Ślesinie przyrody pod dostatkiem: jeziorko + sporo lasów a tutaj ma być blisko na rynek na imprę i na uczelnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa... przyroda w Poznaniu? skąd Ty mieszkasz? co do ptaków to do mnie czasem tylko kruk przyleci i mnie wkur... co do wiatru to rozumiem -> nieszczelne okna mój sąsiad lubi wiercić wiertarą ostatnio bo robi to ze 3 godziny dziennie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rosół ze słoika i może jakiegoś schaba jeszcze wciągnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać w południe? ja już po zajęciach i wcinam obiadek
-
[ALL B6] Multitronic - brak biegu
za dużo tu się nie da pomóc...możesz poszukaćna forum o adaptacji tej skrzyni, a jak nie pomoże to do dobrego specjalisty trzeba się udać...
-
[ALL B6] Multitronic - brak biegu
w B5 nie było multitroniców, więc chyba masz zwykłego automata...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
993
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota, przyjemnie było fajnie było Was poznać a Wy widzę długo balujeta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na szczęście uruchomiłem allegro i pocztę już na początku grudnia i teraz najwyżej jeszcze jakieś pierdoły podokupuje ja już się powoli żegnam i do zobaczenia na spocie, tylko nie zmieniajcie już miejsca, bo ja jakoś po 14 muszę wyjechać pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też w Poznaniu mam z tydzień, a w chacie jeszcze nie lubię ten klimat
-
[B6 AVF] 505.00 i AVF
tylko 505.01 lub 504/507
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez mam trochę katar po wczorajszym wyjściu wieczorem, ale dojadę
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
dzięki za wytłumaczenie, ja się na tym po prostu nie znam ale gdzieśtam na forum cb wyczytałem, że Floridy nie trzeba stroić no i tak jeżdżę już w drugim aucie a śmiga dobrze więc nic poprawiam
-
Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
niezłe spalanie, pogratulować... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam faktycznie pogoda jest