Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i smacznego jajka?
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
relingi w czerń bardzo dobra myśl a co do maski to przynajmniej u mnie są takie gumki którymi się kręci i ustawia położenie maski, więc podniesienie jej kilka mm do góry to pół minutki
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
dokładka super tylko niewyregulowana maska psuje efekt
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1046
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja też witam w wygylię i życzę wszystkiego naj, bo dzisiaj trochę roboty i nie wiem czy tu jeszcze dobije Wesołych
-
Strefa Śmiechu
http://www.pino.pl/mikolaj-waldek
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
domówka w Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
coś się da ale nie nie potrafię... ;(
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
za***iste są te lampy od Sportbacka po lifcie ale niestety nie pasują P&P nawet do mojej fury
-
Strefa Śmiechu
<Rad> Pomóż stary, co mogę kupić d*pie na święta? <Jim> Papier toaletowy.
-
Ceny paliwa marzec 2026
VerwaON Poznań centrum 3,56
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
waski ma takie lub podobne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedługo śmigam na Poznań to poczuje go pewnie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie daleko, bo wieje niemiłosiernie dzisiaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
zostaw ori
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
podoba mi się
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
fajne szprychy są zawsze w modzie ale trza koniecznie przymierzyć jak by w B8 się prezentowały
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1024
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ładnie naskrobaliście witam z rana
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1016
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
fakt basior odpowiadałem na szybko z pamięci :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema dawno mnie tu nie było
- [ALL B6] ESP