Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. a mi się podobają np. takie zwyczajne http://moto.allegro.pl/item497761271_18_5x112_do_audi_szok_cena_oryginalna.html
  2. no i? :gwizdanie: taki głodny już jesteś?
  3. ja bym się nie pchał do KC, tylko od razu na Selgros śmigał to jest gdzieś koło ronda Rataje, nie?
  4. cb już leży w pudełku, dzisiaj montaż
  5. siema Pany i Panny ja już w Ślesinkowie znów :gwizdanie: i zmieniłem kolor lakieru i szyb na szare po tej jeździe dzisiejszej dzięki Vario za info o tym radarze jak się jedzie na Wrześnie, bo by już dzisiaj była fotka prawie
  6. też to czytałem i jedyne co mi przyszło do głowy to chyba 0,99 ojro
  7. nie mam pojęcia, to tylko wiedza przyswojona skądś tam a u mnie w A3 jest jeszcze inaczej po skasowaniu "ręcznym" bo odlicza niby od 15000 ale mam na dwa lata
  8. a miało być bez modów z programem może być ciężko na razie przynajmniej, bo chipmasterzy jeszcze nie okiełznali do końca tych "nowych" silników, ale już pewnie nie długo...
  9. o te Vario chodzi dokładnie?: http://img157.imageshack.us/img157/6210/zdjcie015dd7.jpg fotka z A3-clubu
  10. z tego co gdzieś wyczytałem to właśnie LL jest nie od razu na 30 tys. tylko między 15-30 tys. w zależności od jazdy komputer jakoś sam to wylicza więc raczej na bank ustawiłeś LL no i teraz tak będziesz miał
  11. wszystko jasne
  12. na 16" w zimę to jeszcze ale alu... bo stalówki do B7 to kicha na 102
  13. 17" czy 18"?
  14. co tam żeś wymyślił? czy to jest top secret na razie?
  15. piękna fura mody tez za***iste, fajny ten starter jest
  16. gorzej jak się nie ma podłokietnika
  17. pierwsza B8 w Avancie piękna jest, ale fotki przy normalnym świetle i w lepszej rozdziałce by się przydały jakie 19" zakładasz?
  18. ja będę w czwartek po południu się męczyć z umiejscowieniem radyjka, więc też dam znać co z tego wyjdzie
  19. no ładna, ale zawias chyba seryjny, co? a do 18" to już koniecznie w dół musi iśc
  20. jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj
  21. ale żeś odgrzebał starucha w B5 nie ma błędu w B6 już tak... jakbyś przeczytał trochę więcej w tym temacie to byśdo tego sam doszedł... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.