Treść opublikowana przez Piechol
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
też je znalazłem brać śmiało
-
Ciekawy artykuł o ubezpieczalniach
esencja działalności polskich ubezpieczalni qrfa...
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
fajowa :> środek prawie identyczny jak u mnie w "starej" B6, gratki
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
984
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki wielkie nike21
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szyderca dzięki za wyjaśnienie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma żadnych pozimów trfisz bez żadnego ale to gdzie to zadaszenie jest?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie mówcie mi że tam są jakieś poziomy parkingów to się jakoś wjeżdża do środka tam?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Wy brudasami przyjeżdżacie na spota wszyscy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chciałem ale jak ostatnio się dotknąłem do auta i uwaliłem pół kurtki to mi się odechciało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema, siema właśnie wróciłem z myjki i samochód odzyskał kolor
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
o shit... przeżyłem coś takiego w wakacje i wiem co to znaczy... ale tu nówka samochód, ja pitole... ;(
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
i tak to radio tam będzie dopóki będę miał furę, a jak sprzedam to wyciągam i tyle... przecież tego nie widać dopóki nie włożysz głowy pod kierownice... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też mam już rok E51 i tyle co ona przeżyła to... :gwizdanie: a jak nie przeszkadza ciężar i trochę wielkość to E66 jest całkiem fajna i ma wszystko co potrzeba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki, może się znajdziemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli trzeba wjechać na parking Selgrosa i szukać miejsca gdzieś w pobliżu KFC, tak?
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
jutro jutro [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 19:26_________________________________________________tak to wygląda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
to takie jak pokazałem wcześniej tylko pomalowane troche są całkiem ciekawe, ale może średnio wyglądać ciemna felga do granatowego auta moim zdaniem...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie to że nie wierzę, ale 27 km to już za***isty zasięg o 50km nawet nie wspomnę... :gwizdanie: przetestuje teraz jak będę jechać do Poznania w niedziele i zobaczymy co to wyjdzie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem już ją w B6 na klapie, to max jaki uzyskałem to ok. 12 km a tak normalnie to ok. 5-7 więc mi styka- [B5 AVG++] madafaka OEM
S4?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja radyjko takie samo + skromnie Floride- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
a ja już się uporałem podwiesiłem radyjko jeszcze niżej niż schowek przy kierownicy, a w schowek wchodzi gruchę i jest git- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ma się rozumieć bo już myślałem, że jesteśza podjazdem pod same drzwi KFC [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 14:53_________________________________________________haaaalooo jest tu kto? w końcu mam cb - [ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?