Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
humor dopisuje widzę prawidłowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak to nigdy audi nie widziałeś no tak wyszło... zawsze otwieram z pilota i po dźwięku szukam z zamkniętymi oczami do auta i dopiero później otwieram no i jade...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciepłe kurty i pooglądamy trochę bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem...
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już a co do miejsca to wydaje mi się, że nie ma co marzyć o miejscu w KC w niedziele po południu... to już będzie 10 dni do świąt przecież... lepiej od razu się umówić nawet i przy Selgrosie- [B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
fajna B pjuntka szczególnie dobrze pasują do tej budy te fele no i zawias konkretny środek jeszcze bym chętnie zobaczył- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym był za czymś bliżej centrum jednak, bo będę jechać najprawdopodobniej prosto ze Ślesina i bym musiał cały Pzn przejechać do Rusałki- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
pewnie, że w normie- [B6 AVF] Ustawienia FIS
no to u mnie chyba wystarczy przerzucić tym przyciskiem co zmieniasz wyświetlanie i jest lux- [B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
z zewnątrz ładna, super fele ale wysoko siedzi niestety no i w środku standardzik- [B6 AVF] Ustawienia FIS
czyli wszystkie informacje które wymieniłeś w pierwszym poście pokazują się naraz? bo jak tak to nie wiem...- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
nice :> a podczas jazdy też da się murzynki oglądać?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to do d*py, szukamy dalej- [B6 AVF] Ustawienia FIS
to jest funkcja Fisa która każe kierowcy odpocząć po prostu z tego co pamiętam to wystarczy na manetce kliknąć przycisk i wracasz do czego chcesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co z tym miejscem spota? mi tam przy Hetmańskiej by w sumie pasowało a w Browarze nie da rady się ulokować?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka śpiochy- [ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
225(235)/40/18- [ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Koxu jakiegoś szczególnego nie będzie, bo po pierwsze do B7 przydałyby się 18" a po drugie to włoska "plastelina" jak chcesz 17" to szukaj innych, to moje zdanie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry pomysł, przynajmniej Was znajdę :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może św Jerzy? bo niedziela i centra handlowe to naprawdę masakra wczoraj słuchałem w radio, że 20 minut trwał wyjazd z Pestki i Plazy...- [B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
super autko felgi idealne na zimę tylko te fotele nie pasują i już ale to nie jest jakiś ogromny wydatek, można pomyśleć z czasem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wziąłem głupi telefonu to jak ktoś sięnie boi że będe do niego wydzwaniał po nocach to niech mi prześle na PW numer, będę dzwonić jak się zgubię znów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego tez na A3 club wchodzę rzadko, a tu przesiaduje pół dnia- [B5 AJM] Jaka kolorystyka skórzanej tapicerki do audi???
ja nie przepadam za brązem moim zdaniem będzie średnio pasować... ale to Twój wózek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
biedne czasy, trzeba się było przesiąść na A3 teraz jak Was nie znajdę 14. to już więcej nie przyjadę - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00