Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiona 28.05.2008 206.000km

Wyposażenie:

- 4 x Airbag

- elektryczne lusterka i szyby z przodu

- ABS + ASR

- ksenony

- klimatronic

- tempomat

- podgrzewane fotele

- podłokietnik

- chromowane listwy wokół szyb

- chromowane nakładki na lusterka

- chromowane ramki zegarów

- zawieszenie gwintowane KW INOX

- alu 18" s-line

- chip by v-tech

przebiegu ma 215000 ale śmiga jak nówka ;)

14062008_002.jpg

17062008_002.jpg

Rotation_of_21062008.jpg

- jak padnie motor to pomysle nad BKN :mysli::naughty:

Opublikowano

fajna B pjuntka :) szczególnie dobrze pasują do tej budy te fele no i zawias konkretny :good: środek jeszcze bym chętnie zobaczył :wink4:

Opublikowano
  • Autor

fajna B pjuntka :) szczególnie dobrze pasują do tej budy te fele no i zawias konkretny :good: środek jeszcze bym chętnie zobaczył :wink4:

14.12 bedzie okazja ;)

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

fajna furka :naughty:ale bez tych klamek i lusterek bedzie :slina:

Opublikowano

Ładniutka tylko dokładki szprejem palnąć i porysowany zderzak . Pokaz fotki środeczka :>

Opublikowano

piękna ta bestia :naughty: ale widze że lanser z Ciebie kolego :tongue4:

Opublikowano

Heh , fajnie popatrzeć na swoją ex b5 , gwint :kox: miłego śmigania.

Opublikowano
  • Autor

zderzaki na wiosne bede malowal bo zima moze sie wiele jeszcze zdarzyc ;) dokladki i progi tez chyba pojda w kolor :) co do klamek to sie jeszcze zastanawiam czy w kolor czy chromowac :mysli:

chce tez kola wypolerowac a wnetrza albo w czarnym macie albo w kolor :mysli:

dzieki za komentarze i czekam na dalsze :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:44_________________________________________________

Heh , fajnie popatrzeć na swoją ex b5 , gwint :kox: miłego śmigania.

mimo kilku drobnych usterek jak narazie jest ok :good:

a gdzie stronka Twojej nowej B6?? :cool1:

Opublikowano
a gdzie stronka Twojej nowej B6??

Autko sie modyfikuje, po zmianach wstawie foty. :wink4:

Opublikowano

Złego słowa nie powiem, TDI ueber alles :)

Opublikowano

niebylo czegos takie jak sline ! w b5 pozatym auto ładne

Opublikowano
  • Autor

niebylo czegos takie jak sline ! w b5 pozatym auto ładne

poczulem sie wyrozniony :gwizdanie:

Opublikowano

Konkretny furacz, do tego kolorku mam sentyment :wink4: :wink4:

Opublikowano

No no! ładna sztunia :naughty:, trochę już mi się opatrzyła ale cały czas robi wrażenie. Pzdro biały

Opublikowano

Fajna audiczka i ten kolorek jak dla mnie kozak i nie mowie tego dlatego ze mam taki sam oczywiscie :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

autko sie na prawde fajnie prezentuje :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a jak tam silniczek ? nic złego się z nim nie dzieje ? :gwizdanie:

Opublikowano

Fura gites, kolor jak najbardziej słuszny :good:, jednak poprawka w b5 nie było s-line :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.