Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ała... co tak potraktowałeś? :gwizdanie:
  2. bo to nie fajne jest i tak komentarze głosowe są nadal po angielsku, więc cena zaporowa jak dla mnie...
  3. no ładna super, że czarnluka a na gałce biegów to coś się stało czy dziwnie zdjęcie wyszło?
  4. środę już co najwyżej 6 ma być :gwizdanie:
  5. no to faktycznie niezła cena tylko kapcie trochę szerokie... a jakie ET jeszcze? na wiosnę będę chyba takich szukać...
  6. fajna Eska, i ma już się czym odpychać tylko pan z dostawczaka się nie popisał
  7. co to za fajna cena?
  8. Piechol odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    super, super, super pół samochodu wymienione ale było warto
  9. zdaje sobie sprawę z tego, średnia z 3000km mam 5.6, a jak liczę przy dystrybutorze to tak wychodzi 5.7 więc w miarę ok
  10. madas26, odwiedzam regularnie ten wątek do Wolsztyna nie jadę na 100% bo nie będzie mnie w Poznaniu... ale w jakiś weekend następny postaram się pojawić
  11. no jest spora różnica jakie fele teraz w planach? 18"? P.S. jak już mazać rejestracje to ze wszystkich zdjęć
  12. strasznie nisko siedzi, moim zdaniem jak podniesiesz te 2cm to będzie się lepiej prezentować no i będzie praktyczniej ale ogólnie dobra robota a te fotki ze zwykłą zawiechą gdzieś wcięło czy ja ich tylko nie widzę?
  13. to jest 18" ale na gumie od A6
  14. RS6 nie kupuj tych "niby RS4"
  15. kolejny Chromolub na forum najważniejsze, że Tobie się podoba, bo moim zdaniem seria wygląda lepiej...
  16. 1 albo 3 1 wiemy, że całkiem nieźle wyglądają ale 3 kurde tez są ciekawe
  17. no ładna furka, felgi koniecznie do wymiany, ale widzę że są w planach no i dokładki w kolor by się przydały, bo w granatowym chyba to najbardziej razi... środek dżizas...
  18. 100l/100km to pali Veyron jak mu się wciśnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.