Treść opublikowana przez Piechol
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
potwierdzam :kox: bajka i cocobongo myśmy się tam nie spotkali czasem? te same kluby odwiedzamy widzę
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
potwierdzam :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moje zdanie madas już znasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież palenie to głupota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w zyciu wypaliłem jedną fajkę na niezłej fazie ale dobre to to nie było :gwizdanie:
-
[ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty
a ja po przejrzeniu zdjęć mówię nadal całość opcja nr 1 lub bez ściemy wcale
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuredu obronę mam za kilka miesięcy bo pisze licencjat a jeśli chodzi o bezsensowne przedmioty to właśnie dzisiaj pisałem Histrię myśli o zarządzaniu...
-
[S4 B5] Letnie opony do quattro
ja mam teraz Conti SportContact 3 i ciche to one nie są jak się skończą to pewnie przesiądę się na Dunlop Sport Maxx
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciesze się jak małe dziecko z nowej zabawki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yes yes yes i powiem Wam, że piwko z rana jak śmietana
-
Ceny paliwa marzec 2026
Posen VervaON 3,79
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- 3 urodziny klubu :)
oby tak dalej- [ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty
no nie wolno mieć przednich ciemnych :gwizdanie: ale sam tył to trochę kupa...- [ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty
całość 35%- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota wszystkim, było fajnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dam sobie radę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa... i jeszcze na wykłady chodzić...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja będę na trochę na bank, bo sesja niestety jeszcze trwa- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
cudo nic dodać nic ująć- [B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Cuber miał na B6 te RS -4 rewelacji nie było tylko że Cuber miał srebrne i 18" a na zdjęciu są grafitowe 19"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema my się jeszcze nie znamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na chwile będę na bank - 3 urodziny klubu :)