Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B5] Felgi 16"
800 zł za 16" w dobrym stanie? ciężko... :gwizdanie: ja za swoje dałem 1200 i naprawdę nie żałuje, bo są praktycznie idealne i wiem, że nie spawane, malowane i takie tam... a te co Cineksik pokazał od kolesia z Poznania są za idealne, żeby były prawdziwe jak szukałem to dzwoniłem do niego, bo tez miał w super stanie (ze zdjęć tak wynikało) to oczywiście powiedział, że nie były naprawiane ani nic, ale są świeżo pomalowane... i dlatego temat odpuściłem...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet nie sprawdziłem, fcuk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: _________________________________________________ Ive http://moto.allegro.pl/item560909619_felgi_opony_do_porsche_911_model_996.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może, może...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale fajnie mieliście wczoraj- [ALL B6] Jakie felgi ?
bez przesady, zwykłe S-line w 17" nie są złe- [ALL B6] Jakie felgi ?
nie wiem jak z jakością, ale z wyglądu są- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to Ci Vario chodzi? : http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22623.0.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haaalo ale za***iście jest na drogach, od 1600 obrotów ESP się świeci non stop- [B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
V6T chyba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja tez se chlapnę aspirynkę i spać głupia ta pogoda chociaż w Ślesinie się zrobiło biało nareszcie do jutro Panie i Pany- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rolki -> etap raczkujący nie potrzebuje do jazdy agresywnej, po prostu jakieś takie do pośmigania po Malcie jeździłem jakieś 10 lat temu ostatnio, a tak to na łyżwach trochę też tam potrafię- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, czyli zwiedzę najpierw Intersporty a później będę się martwić dalej dzięki Tetis- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, ale mam pare w aucie ale mnie w balona zrobiłeś coś wolno kapuje dzisiaj- [B5 ADR] Zmiana biegów
raczej nie, bo hamulec powinno się przy zmianie biegów wcisnąć :gwizdanie: ale jedno mnie ciekawi: WHY?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wygląda imponująco, tylko ciekawe czy większość nie będzie używana, ja raczej jestem nastawiony na nówki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin- [B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
super kolor, fajny środek a co do radyja to wkładaj RNS-E- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moge zalatwic, Rouville, Ina, SKF szczerze to się nie znam a jest jakaś oferta internetowa czy cuś? przedziały cenowe? :gwizdanie:- [ALL B6] Jakie felgi ?
_________________________________________________ 17" tylko i wyłącznie nr. 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ale skąd drewno jest to wiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki Michał jakby się coś jeszcze przypomniało to piszcie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie z lasu - [ALL B5] Felgi 16"