Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi 16"


Kwaśniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem świeży w temacie felg, dlatego liczę na waszą pomoc. Rozglądałem się za alu 16" i ten wzór wpadł mi w oko, mam nadzieje że kolega malcolm25 nie ma nic przeciwko że wykorzystałem jego fotkę. Problem polega na tym, gdzie najlepiej kupić takie felgi, żeby nie były z plasteliny i najlepiej ori. Na Allegro znalazłem taką ofertę http://moto.allegro.pl/item552477944_alu_felgi_16_5x112_oryginalne_audi_a4_a6.html, ale jak już pisałem jestem zielony w temacie i nie chciał bym się natknąć na jakiegoś bubla. Może znacie jakiś dobry punkt z felgami, ewentualnie jakiegoś solidnego sprzedawce z Allegro, najlepiej w okolicy dolnegośląsak. Z góry dzięki za pomoc.

PS. Wiem co sądzicie o felgach 16", ale narazię nie ma złotówek, na zmianę standardowego zawieszenia żeby podeszła felga 17".

felaly3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne felgi, ale te co pokazałes na allegro to dość drogie jak na 16" bez opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500?! W niewiele wyższej cenie możesz dostać 17'' z oponami na jeden sezon albo dłużej (zależy ile jeździsz). Spokojnie możesz założyć 17'' i obniżyć później, uwierz mi że ludzie nie będą się z Ciebie śmiali na ulicy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tyle wydać na 16" to odrazu poszukaj 17". W podobnej cenie coś fajnego znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również cena wydała się wysoka, ale nie jestem w temacie, więc przedstawiłem oferte tu, jest jeszcze jedna oferta z tymi felgami za 1800zł. Ile można max za takie felgi dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko:

http://www.allegro.pl/item543206105_oryginalne_felgi_16_audi_a4_a6.html

http://www.allegro.pl/item543206125_oryginalne_felgi_17_audi_a4_a6_a8_passat.html

http://www.allegro.pl/item554526138_oryginalne_felgi_16_audi_a4_a6.html[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 10:55_________________________________________________http://www.allegro.pl/item556445839_audi_a4_a6_a8_7_5j17cali_et45_5x112.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 16" co pokazałeś to drogie są.Poszukaj sobie 17" i będziesz zadowolony napewno,tylko czy do 17" trzeba zmieniać zawieszkę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16" z oponami to bym tak szukał max do 1200 PLN. Wyżej to już lepiej dołożyć i wziąść 17" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cineksik dzięki za linki, jeszcze wczoraj wieczorem przeglądałem i nie było tej oferty za 1200.

16" z oponami to bym tak szukał max do 1200 PLN. Wyżej to już lepiej dołożyć i wziąść 17" :wink4:

a same fele ile są warte, bo oponki będą z innego źródła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem, pojeździłem i znalazłem punkt z felgami co ma taki wzór jak chciałem. Cena nowych 1200zł, a używanych 800zł i tu pytanie, czy z felgi o tym wzorze można jeszcze dostać orginalne nówki? Jeszcze jedno pytanie, czy felgi ori można poznać po wadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak max 800PLN.

800 zł za 16" w dobrym stanie? ciężko... :gwizdanie: ja za swoje dałem 1200 i naprawdę nie żałuje, bo są praktycznie idealne i wiem, że nie spawane, malowane i takie tam... a te co Cineksik pokazał od kolesia z Poznania są za idealne, żeby były prawdziwe :tongue4: jak szukałem to dzwoniłem do niego, bo tez miał w super stanie (ze zdjęć tak wynikało) to oczywiście powiedział, że nie były naprawiane ani nic, ale są świeżo pomalowane... i dlatego temat odpuściłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol dzięki że się wypowiedziałeś bo już miałem dzwonić do kola z Poznania. Wypowiedzcie się koledzy i koleżanki w miarę możliwości na moje pytania dwa posty wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem, pojeździłem i znalazłem punkt z felgami co ma taki wzór jak chciałem. Cena nowych 1200zł, a używanych 800zł i tu pytanie, czy z felgi o tym wzorze można jeszcze dostać orginalne nówki? Jeszcze jedno pytanie, czy felgi ori można poznać po wadze?

Niech Ci wyśle zdjęcia tyłu felgi. Jeżeli będzie wybite OOOO to znaczy że są ori. Myślę że jeszcze można ori kupić. Zawsze się znajdą jakieś leżaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zakupu takich felg jak na fotce poniżej. Wszystko ok, tylko czy one są ori? W prawdzie mają znaczek OOOO ale jedna z nich ma napis Made in china. Warto się nimi zainteresować czy lepiej wybić je sobie z głowy?

fele.th.jpg 24831512.th.jpg 81145172.th.jpg 79592861.th.jpg 62949176.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jedna nie jest od kompletu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ori a jedna plastelina :confused4: Pewnie ktoś uszkodził jedną felgę i kupił chińską replikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicel twierdzi że ta z chin jest napewno ori bo ma znaczek OOOO, ściemnia czy mówi prawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Znaczek OOOO może być podrobiony jak i cała felga. Z drugiej strony część felg może być robiona w chinach. Tu masz linka do tematu i w nim wypowiada się gość co był tam w fabryce ori felg:

http://www.biznesforum.pl/szukam-odbiorcy-felg-aluminiowych-hurt-vt16824.html

Tylko gość z linku ma zysk z tego że tak pisze także podejdź z dystansem do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...