Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. a tu i tam zajęcia miałem a teraz musiałem się trochę pouczyć bo jutro wejściówka a co wchodziłem to było tyle do czytania, że już nie miałem siły pisać nic
  2. witojcie
  3. Cześć wszystkim, ale żeście dopalacze włączyli od wczoraj od rana 30 stron teraz jeszcze raz tyle :gwizdanie:
  4. przeczytałem 30 stron i się zmęczyłem i idę dalej spać narty
  5. rozwijamy się non stop
  6. poczekaj na odpowiedź szefa, ale chyba się zgodzi wpadaj
  7. no to już zapamiętasz teraz...
  8. nie uf ale będziesz nowy...
  9. hey jak masz troszkę czasu to zajrzyj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html;msg748476;topicseen#msg748476 i wytłumacz im jakie są wady dużych dystansów ja bym coś napisał, ale się nie znam...
  10. nie pada, ale tak jakoś mokro jest po nocy ale będzie git pewnie później
  11. a w porządku, dziękuje pogoda się trochę popsuła w Pzn ale to dobrze, bo mam brudną furę a co tam w Szwecji słychać?
  12. ooo kurde długo sypiasz Wojtek ale Ty jesteś zaczepialski do dzisiaj, narka
  13. lecę spać, do juterka
  14. nawet jak będzie chodziło bez kluczyka i wyłączysz auto z pilota to po jakiejś niecałej minucie się samo wyłączy
  15. ciekawe co tam o nim słyszałeś... [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:13_________________________________________________narka Wentyl
  16. zdania są podzielone :gwizdanie:
  17. nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak...
  18. i jedno A3 tez będzie
  19. chyba sporo, dużo ludzi się zapowiadało
  20. kolejna czarnulka fajna baza do modów, że tak powiem planujesz jakieś zmiany? na pierwszy ogień felgi i dokładki w kolor jak coś a jak jesteś w Poznaniu to zapraszamy na spota jutro
  21. tzw. dzień pełen wrażeń jutro będzie lepiej
  22. fajny pakiecik ale kominy duuuuże trochę no i emblematy do kosza super by też wyglądały bixenony na tym czarnym przodzie ogólnie pozytywnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.