Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tu i tam zajęcia miałem a teraz musiałem się trochę pouczyć bo jutro wejściówka a co wchodziłem to było tyle do czytania, że już nie miałem siły pisać nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witojcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim, ale żeście dopalacze włączyli od wczoraj od rana 30 stron teraz jeszcze raz tyle :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przeczytałem 30 stron i się zmęczyłem i idę dalej spać narty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozwijamy się non stop
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poczekaj na odpowiedź szefa, ale chyba się zgodzi wpadaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to już zapamiętasz teraz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie uf ale będziesz nowy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hey jak masz troszkę czasu to zajrzyj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html;msg748476;topicseen#msg748476 i wytłumacz im jakie są wady dużych dystansów ja bym coś napisał, ale się nie znam...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pada, ale tak jakoś mokro jest po nocy ale będzie git pewnie później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w porządku, dziękuje pogoda się trochę popsuła w Pzn ale to dobrze, bo mam brudną furę a co tam w Szwecji słychać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo kurde długo sypiasz Wojtek ale Ty jesteś zaczepialski do dzisiaj, narka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lecę spać, do juterka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet jak będzie chodziło bez kluczyka i wyłączysz auto z pilota to po jakiejś niecałej minucie się samo wyłączy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe co tam o nim słyszałeś... [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:13_________________________________________________narka Wentyl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdania są podzielone :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem, ale słyszałem, że fajny z niego chłopak...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jedno A3 tez będzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba sporo, dużo ludzi się zapowiadało- [B6 AVF] A4 avant
kolejna czarnulka fajna baza do modów, że tak powiem planujesz jakieś zmiany? na pierwszy ogień felgi i dokładki w kolor jak coś a jak jesteś w Poznaniu to zapraszamy na spota jutro- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tzw. dzień pełen wrażeń jutro będzie lepiej- [ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
fajny pakiecik ale kominy duuuuże trochę no i emblematy do kosza super by też wyglądały bixenony na tym czarnym przodzie ogólnie pozytywnie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00