Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale pusto... wszyscy robią teraz kulululu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze Ślesina, na kręglach chyba zabalują dzisiaj, coś mi się tak wydaje... _________________________________________________ nike logo super, tylko mi znaczka OOOO na grylu brakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My jeszcze nie, Piechol :polew: siema Adaś jeszcze ktoś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to się żeśmy już chyba wszyscy przywitali...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemandero
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
nieładne te repliki Q7, pomijając fakt "krzywych dziur", wyglądają jak 16 z VW Golfa... mi się ostatnio spodobała felga od nowego TT ale jeszcze nie widziałem do kupna: i te są też piękne
-
[ALL B6] Moja czarnulka. 1.8 TURBO QUATTRO
ładna czarnula jak pomalujesz dokładki w kolor to będzie malina szkoda tylko, że 99% wersji USA nie ma sportowych foteli...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
http://www.a4-klub.pl/smf/all_20tdi_cr_by_mrmotors-t69975.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co kuredu za fele kupił? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a na felgi to nie ma...
-
[B5 AJM] Jak Wam się podoba ta kozacka felga ?
ładna, ale koniecznie 18" musi być na szprychach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moja kobita by mnie zaje*ała jak bym se jeszcze fele kupił kurfa ale by wojna była no to d*pa blada...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałem , kurfa jak na złość teraz rozrząd robię i pupa z zakupu a o kredyt ciężko w dzisiejszych czasach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Iverson http://moto.allegro.pl/item577419501_alufelgi_18_audi_5x112_opony_225_45_r18.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe co na to szefo powie że nie powiedziałeś mu osobiście dobranoc :gwizdanie: :gwizdanie: PW już pewnie wysłane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jadę w piątek do Ślesina znów ale na spota dobije
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem, nie dzwoniłem do chaty dzisiaj...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma kto pisać... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: