Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesć jak tam Poznań wygląda chłopaki? jutro z samego rańca jadę i czuję że będzie niezła ślizgawka...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jak się kimnę to po mnie spałem od 5 do 15 więc i tak nieźle... :gwizdanie: ostatni weekend karnawału jest nie za często...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to Twoja kobita, to istna domina w łóżku widzę człowieku, tak się sponiewierałem, że nawet kurtki nie mogłem zapiąć...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema dopiero się zwlokłem z łóżka... a czuje się jak koń po westernie...
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
super się prezentuje
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
wszystkiego naj Gołąbeczki...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać _________________________________________________ wracaj szybko do zdrowia [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 08:50_________________________________________________ morning, lenie się dalej...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śpicie już?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś musi siedzieć u mamusi, żeby pić mógł ktoś... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzisiaj of course też na piwko śmigam :gwizdanie: ale w niedziele już nie, bo w poniedziałek rano powrót nach Posen...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki prawdzi z krolową nie wiem czy królowa będzie, ale księżniczek trochę będzie...
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
czekamy na (obiecaną )prezentacje na aucie, ale już teraz widać, że będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie ja jutro idę na bal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo
-
[ALL B7] felgi s-line 17 warte swej ceny?
przy 7,5" szerokości chyba 35 jest idealne, ale przecież te felgi są ori z B7 więc muszą pasować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale to jeszcze concept tu masz więcej zdjeć: http://desktopmachine.com/cars/7-Audi%20wallpapers.html?t=789 BTW klawe ma drewno w środku
-
[ALL B7] felgi s-line 17 warte swej ceny?
wydaje Ci się ale też można nad nimi pomyśleć oczywiście bo wzór rzadko spotykany i cena na razie dobra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a już jest końcowa "wersja" czy cały czas tylko projekty same?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałem jakiś tydzień temu w Poznaniu pod Mercure, mega fajnie wyglądał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to na czym teraz jeździłeś? taki stary a jeszcze nie wie co dobre...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra i sprawna myszka to podstawa [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 16:41_________________________________________________ A nawet oglądałem te fele na Allegro.. Nie wiem czy nie mam ich w Obserwowanych :gwizdanie: Nosfer im po prostu też się te felgi podobają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba, że jest cała masa madasów26, 84młodych i takich tam... :gwizdanie:
-
[ALL B7] felgi s-line 17 warte swej ceny?
cena super, oponka dobra 400+, rozmiar do B7 to 17/45/235
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać w wielkim świecie? ładnie koledze podbijacie cenę na aukcji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema