Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. klasa ale z tymi dokładkami to faktycznie mi się wydawało, że ostatnie z 2003 już miały pod kolor... :gwizdanie:
  2. a tam jakieś duże sa te sklepy? bo najpierw się wybiorę na pewno do Intersportu w Browarze i może w M1... a tam koło KC jest jakieś Ski centrum czy coś, nie?
  3. sie smiej... mi PW przyslal z zacheta do udzialu w spotach :polew: przypadkiem no ładnie _________________________________________________ to tak z innej beczki: powiedzcie mi gdzie w Poznaniu jest jakiś fajny duży sportowy sklep? potrzebuje dwie rzeczy: 1) rolki (nie jakieś tam za***iste za 500 zł ale nie plastikowe ) 2) wiązania do snowboardu (chętnie z przeceny )
  4. a co do felg to tez cały czas chodzą za mną 18" tylko z kasą kiepsko...
  5. siema wieczorową porą
  6. no co Ty????
  7. ale tu cicho dzisiaj... :gwizdanie:
  8. nie do końca się zgodzę, bo po przesiadce z B6 dużej różnicy w zastosowanych materiałach nie odczułem... gorsze i to zdecydowanie, jest wygłuszenie wnętrza tak powyżej 100km/h, na zawieszenie też nie narzekam (może dlatego że A3 ma przelatane połowę tego co miało B6)... Sportback i B6 różnią się tylko długością jeśli chodzi o wymiary, ale ja tam z tyłu nie jeżdżę [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 10:41_________________________________________________ :gwizdanie:
  9. bez przesady, nie było najgorzej siema
  10. tak jakoś wyszło
  11. dzisiaj zaczął się drugi tydzień sesji, a ja już mam wszystko do przodu więc mam tydzień wolnego
  12. nie a paciemu?
  13. a my już mamy
  14. fajnie, że spocik się udał
  15. dokładnie to ja powoli się pakuje i niedługo będę ruszać do chaty do wieczora zatem
  16. no to znowu nie wiem czy będę myślałem, że będzie teraz tak jak zwykle tylko ten jutro jest dodatkowy ale będę kombinować
  17. no szkoda ale najprawdopodobniej za tydzień będę
  18. to Kuredu pewnie niepocieszony za pół godzinki wyruszam bo moja Walę Tynka piszę egzam jeszcze
  19. nuuudy a jak Tobie idzie przytulanie Adam?
  20. jaki tu spokój... na na na na... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.