Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL B6] [B6 BAU] Quattro power - SPRZEDANE!!!
klasa ale z tymi dokładkami to faktycznie mi się wydawało, że ostatnie z 2003 już miały pod kolor... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tam jakieś duże sa te sklepy? bo najpierw się wybiorę na pewno do Intersportu w Browarze i może w M1... a tam koło KC jest jakieś Ski centrum czy coś, nie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie smiej... mi PW przyslal z zacheta do udzialu w spotach :polew: przypadkiem no ładnie _________________________________________________ to tak z innej beczki: powiedzcie mi gdzie w Poznaniu jest jakiś fajny duży sportowy sklep? potrzebuje dwie rzeczy: 1) rolki (nie jakieś tam za***iste za 500 zł ale nie plastikowe ) 2) wiązania do snowboardu (chętnie z przeceny )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co do felg to tez cały czas chodzą za mną 18" tylko z kasą kiepsko...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wieczorową porą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co Ty????- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu cicho dzisiaj... :gwizdanie:- A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
nie do końca się zgodzę, bo po przesiadce z B6 dużej różnicy w zastosowanych materiałach nie odczułem... gorsze i to zdecydowanie, jest wygłuszenie wnętrza tak powyżej 100km/h, na zawieszenie też nie narzekam (może dlatego że A3 ma przelatane połowę tego co miało B6)... Sportback i B6 różnią się tylko długością jeśli chodzi o wymiary, ale ja tam z tyłu nie jeżdżę [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 10:41_________________________________________________ :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sześć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bez przesady, nie było najgorzej siema- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jakoś wyszło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj zaczął się drugi tydzień sesji, a ja już mam wszystko do przodu więc mam tydzień wolnego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie a paciemu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a my już mamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajnie, że spocik się udał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie to ja powoli się pakuje i niedługo będę ruszać do chaty do wieczora zatem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to znowu nie wiem czy będę myślałem, że będzie teraz tak jak zwykle tylko ten jutro jest dodatkowy ale będę kombinować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no szkoda ale najprawdopodobniej za tydzień będę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to Kuredu pewnie niepocieszony za pół godzinki wyruszam bo moja Walę Tynka piszę egzam jeszcze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nuuudy a jak Tobie idzie przytulanie Adam?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki tu spokój... na na na na... :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00