-
[B5 ADR] Problem z Lampą SONAR
Witam wszystkich. Mam taki problem.Kupiłem lampy Sonar soczewki (okazja) zamontowałem je i jedna z nich mi lata.Brakuje jednego zaczepu na dole koło chłodnicy,po jednej stronie był a po drugiej stronie już niema , jest tylko blaszka na wkręt.Lampy są 4 miesięczne wszystkie zaczepy posiadają , tylko nie mam jak jej przymocować.Może macie jakiś pomysł.Samoróbka.Zaczepu nie mam od strony pasażera.Na allegro znalazłem taki zaczep 65zł trochę dużo.POZDRAWIAM
-
[B5 ADR] Zmiana biegów
Witam mam pytanie.Posiadam skrzynie biegów automat , czy mogę zmienić bieg w czasie jazdy z D-rive na N-eutralny.Przy prędkości np 120km\h.wiem że z D na 3,2,1 moge podczas jazdy a na N to nie wiem???????POZDRAWIAM
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą silnika po wymianie czujnika temperatury
Witam.Ja również miałem ten sam problem co ty , udało mi się to zrobić.Zakupiłem termostat Wahlera sam wkład bez obudowy kosztował 70zł+ kupiłem 3 litry płynu koncentrat febiego i rozrobiłem go z wodą destylowaną 1do1.(płyn ten smaruje pompę wody)nie żadne petrygo.I wszystko dziąła po 3km mam 90 stopni.Teraz zobaczę spalanie.POZDRAWIAM
-
[B5 ADR] Jakie żarówki
Witam Mam pytanie jakiego rodzaju są żarówki w liczniku , chodzi mi o żarówkę która podświetla termometr.Inne też się przydadzą.POZDRAWIAM
-
[B5 ADR] Strasznie głośno a aucie
Witam mam a4 silnik 1.8 125km+automat.Przy 120km\godz. strasznie słychać silnik mam 3100-3200 obrotów.Czy da coś jak kupie ten materiał wygłuszeniowy pod maske czy nie warto kupować.Proszę o info może ktoś już montował.Orginalnie nie występowały w benzynie prawda?Tak słyszałem.POZDRAWIAM Wszystkich FORUMOWICZÓW
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
Auto mam tydzień czasu i tak jak napisałem za pierwszym tankowaniem weszło 44 litry na liczniku miałem 285km a drugi raz zrobiłem 180 a zalałem 17,7litra.To mi się nie podoba coś musi być z instalacją albo z butlą.Czytałem inne fora i znalazłem że od temp.otoczenia może wejsc więcej do butli, albo stacja do kitu.
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
Dziś zatankowałem ponownie gaz przy liczniku 180km i weszło 17,2litra LPG.Czyli coś jest nie tak miał ktoś już taki problem.Zauważyłem że temp silnika wynosi 70stopni , czyli mam termostat padnięty.Mam jeszcze takie pytanie jakie są ekonomiczne obroty na automacie 4biegowym[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 20:19_________________________________________________Dodam że tankowałem na oszołomie za 1 razem a dziś na luk-oil.
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
Czytam tematy ale cięzko jest znależć kogoś z automatem
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
Witam zakupiłem auto a4 1995 1.8 ADR automat+LPG(gaz BRC nie skwencja). Pierwsze tankowanie spalił mi 15 litrów gazu bardzo dużo jak dla mnie a dojdzie jeszcze klima.Macie jakieś pomysły (kable świece...........) POZDRAWIAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem nowym posiadaczem audi a4 b5 z 1995roku na automacie. Chciałbym się o niej dowiedzieć bardzo dużo także pomózcie. POZDRAWIAM
kurak83
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta