Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj mój syn mi oznajmił ze jak będzie miał 18 lat to kupi sobie a4 tdi z udokumentowanym przebiegiem i będzie miał zamiar przejechać nią 1 000 000km oczywiście cały czas serwisowana... ten milionowy kilometr będzie chciał przekroczyć przy członkach klubu na jakimś zlocie... ma teraz prawie 16 lat czyli jeszcze 2 + duzo lat do miliona :naughty: hmmm wierzę w niego :hi: a wy jak sądzicie, uda mu się? :mysli:

Opublikowano

Pewnie, że tak. Najnowsze silniki w A4 np. 2,0 Tdi są tak niezawodne, że i nawet 2 miliony kilometrów zrobi bez kłopotu :polew:

Opublikowano

Dzisiaj mój syn mi oznajmił ze jak będzie miał 18 lat to kupi sobie a4 tdi z udokumentowanym przebiegiem i będzie miał zamiar przejechać nią 1 000 000km oczywiście cały czas serwisowana... ten milionowy kilometr będzie chciał przekroczyć przy członkach klubu na jakimś zlocie... ma teraz prawie 16 lat czyli jeszcze 2 + duzo lat do miliona :naughty: hmmm wierzę w niego :hi: a wy jak sądzicie, uda mu się? :mysli:

taaaaa :kox:

Opublikowano
  • Autor
:cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 22:05_________________________________________________a slyszeliscie juz zeby ktos przejechal wogole milion? :przebiegly:
Opublikowano

Kiedys ktos pokazał na Forum ogłoszenie z Niemiec w którym A4 B6 1.9 TDI miało przelot 1 240 000 :hi:

Opublikowano

:cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 22:05_________________________________________________a slyszeliscie juz zeby ktos przejechal wogole milion? :przebiegly:

nie raz .... nawet 1.5 melona w TDI ... :decayed:

Opublikowano

Będe trzymał kciuki :kox: Ma jakies preferencje co do silnika? Bo wątpie czy np. AKE da rade :polew:

Opublikowano

czyli przy moich 250 tys to silnik sie dotarl dopiero :>

Opublikowano

Kurcze tyle trzeba będzie czekać :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra postawa syna :thumbup: :oklaski:... rośnie nam nowy klubowicz :naughty:

Opublikowano

Będe trzymał kciuki :kox: Ma jakies preferencje co do silnika? Bo wątpie czy np. AKE da rade :polew:

1Z :decayed:
Opublikowano

czyli przy moich 250 tys to silnik sie dotarl dopiero :>

tak tak bla bla

wszystko zalezy jaki silnik jak będzi ejezdzil itp

ale tego dowiemy sie jak tówj syn bedzie miał 25 lat :) chyba ze przez 3 lata nie bedzie wysiadał z samochodu ;P

Opublikowano

Skoro ma takie zacięcie to może jako klubowy kurier będzie latał. Koszulki, polary ogólnie gadżety rozwoził. W ten sposób szybko walnie bańkę

Opublikowano

milion to ma ponad polowa na allegro sprowadzona z niemiec

od dziadka ktory jezdzil do kosciola dieslem

:polew: :polew:

Opublikowano

Będe trzymał kciuki :kox: Ma jakies preferencje co do silnika? Bo wątpie czy np. AKE da rade :polew:

1Z :decayed:

AFF :polew:

Ale by sie chłopak nauczył pokory w jeździe :decayed:

Opublikowano

1.6 D :) w golfie MK II :P potwór i spokojnie 1 mln robi bez problemu :P bez powazniejszych awarii

bo nie ma sie tam co rozwalic :P

Opublikowano

Powodzenia :good:

Mnie to by się nie chciało tyle kilosów w jednym autku robić... :tongue4:

Opublikowano

Powodzenia :good:

Mnie to by się nie chciało tyle kilosów w jednym autku robić... :tongue4:

Ja jak czegoś nie zmodze w aucie to nie chce mi sie nim jeździć :cool1::tongue4:

Opublikowano

kurde ja kiedys to z samochodu nie wysiadąłem :P

80 kkm rok to mój rekord :P od czasu jak śmigam na rowerze robie cos około 40 kkm

Opublikowano

Powodzenia :good:

Mnie to by się nie chciało tyle kilosów w jednym autku robić... :tongue4:

Ja jak czegoś nie zmodze w aucie to nie chce mi sie nim jeździć :cool1::tongue4:

Ale mody na taki dystans :mysli:

Nawet nie chce myśleć jakby przy milionie wyglądało :gwizdanie::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.