Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Audi A4 1,9 TDI - moja pierwsza Audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem swoją pierwszą :audi:

Dobrze przejdźmy do zdjęć:

A4_1.jpg

A4_2.jpg

A4_3.jpg

A4_4.jpg

A4_5.jpg

Auto jest z 10.2005r. Rok modelowy 2006 :P

Wiadomo BKE, GYA. Przejechane ma 130 tyś km.

Planowałem 1,9 TDI bo z 2.0 to różnie bywa. Postawiłem na niezawodność. Dynamika mnie mniej interesuję. Aczkolwiek virusa w swoim czasie trzeba będzie założyć.

Straszny golasek ale myślę, że z biegiem czasu coś trzeba będzie z nim porobić.

Na początek postaram się o odpowiedni felunek.

Przyciemniać nic nie będę bo to nie żaden karawan pogrzebowy.

W następnym roku trzeba zdecydowanie będzie dodać RNS-E aby ładniej w niej było.

Może z biegiem czasu kierownica multimedialna no i trochę zawirusować go by więcej kucyków było pod maską.

Autko miało sprawdzaną historię i nic złego z nią się nie działo. Przeglądy się zgadzają, wszystko gra.

Jest to moja pierwsza :audi: a tym bardziej :a4fan: dlatego czekam na propozycję, co z tym "fantem" zrobić.

Opublikowano

noomm wirusek by sie jakis przydal :) ja proponuje procz Tych twoich modów jeszcze jakis Bix i bedzie git.... no i alu 18> :cool1: a jak to wszystko zdziałasz to pomysl nad przodem :naughty:

Opublikowano

Gratulacje :good:

Zawsze szerokiej drogi.

Opublikowano

gratuluje i bezawaryjnego użytkowania :good:

Opublikowano

fotele by trzeba zmienić,bo te co masz,to jakaś pomyłka :sick3:

poza tym ori xenon,RNS-E,fele,kiera S-line multi i będzie git :good:

Opublikowano

Miłego bujania, możesz lekko obniżyć jak by co :)

Opublikowano

ładny golasek :naughty: jak zrealizujesz plany to będzie super, a na pierwszy ogień kupiłbym jakieś felgi :good:

Opublikowano

Tak z ciekawości pytam :gwizdanie: z przodu są szyby na korbe bo nie widać ?

Opublikowano

ale cycki :slina: :slina: :slina::naughty:

co do fury , seryjna seria , zrób coś z tym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

H4mm3R bez przesady przód jest elektrische :cool1:

Opublikowano

Fajna, kolor zdaje sie, ze taki sam jak na mojej :] Ale tego kto montowal zestaw gsm to :shocked::wallbash::kwasny: :bicz3: :bicz:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Tak z ciekawości pytam :gwizdanie: z przodu są szyby na korbe bo nie widać ?

Nie spotkałem jeszcze takiego modelu b6 czy b7 z korbami :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________Fajna furka na początek jakieś fele pozdrawiam :good: :good:

Opublikowano

zycze miłego i bezawaryjnego uzytkowania i zapraszam na spot lubuski') :)

Opublikowano

zycze miłego i bezawaryjnego uzytkowania i zapraszam na spot lubuski') :)

Dzordz był ponad pół roku temu ostatni raz aktywny na forum i już pewnie audi niema :gwizdanie:

Opublikowano

no to skrab ładnie odgrzebał kotleta;p

Opublikowano

no to skrab ładnie odgrzebał kotleta;p

A co widziałeś b7 z korbami na przodzie :cool1:

Opublikowano

no to skrab ładnie odgrzebał kotleta;p

A co widziałeś b7 z korbami na przodzie :cool1:

Przecież jaja sobie robiłem z chłopa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.