Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Moja A4 "pszczoła" ;);) 2.0 benzyna


Deszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Auto kupiłem w czerwcu br. lekko uszkodzone z tyłu (foto), ponieważ w końcu jest zrobione - to wklejam i proszę o komentarze. Jest to moja pierwsza przygoda z Audi, poprzednio jeździłem Hondą Civic.

Ciekawsze dane:

- silnik benzynowy 2.0 20V 130PS [ALT]

- kolor: ciemny granat perła wg specyfikacji: "Ming Blue, pearl effect" [LZ5L]

- skrzynia Multitronic [FSF]

- rok prod. 2002, model roku 2003

- kolor wnętrza: dark blue!

- podgrzewane stołki

- 4-ramienna skórzana kierownica z multifunkcją

- audio - Concert II

- xenon z automatem wysokości + spryskiwacze

- 2x podłokietnik

- parktronic (tył)

- reszta to seria (2x clima, ABS, ESP itd.)

Wykonane mody:

- zmiana relingów z czarnych na chrom (http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_relingow_black_chrom_fotostory-t44149.0.html)

- wymiana klapy - tył (uszkodzenie) - puki co nie przykleiłem oooo i innych emblematów

- wymiana zderzaka tył (uszkodzenie)

- pomalowanie wszystkich dolnych plastików w kolor nadwozia

- zmiana ramek tablic na właściwe :cool1:

Plany na przyszłość:

- opony zimowe na aktualne felgi

- na wiosne: felunek 17" lub 18" + gumy

- grill s4

- ściema szybek

711b93c69c0bbb1074f86f87bc7dade7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajne autko :) duży plus za dokładki w kolor :good: większa felga dobrze jej zrobi :naughty: klapa trochę łysa bez OOOO :cool1: to co mi się nie podoba to skrzynia (sam miałem jeszcze niedawnio... :disgust:) i kolorystyka wnętrza... no i szkoda że nie dieselek... ale każdy lubi co innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejszy mod z jakim lepiej nie zwklekac -zatroszczyc sie pod kazdym wzgledem o skrzynie automatyczna jaka masz w tym aucie

I tu wielki ukłon w strone kolegów z klubu, uświadomili mnie szybko i brutalnie o wszelkich możliwych bolączkach tej skrzynki. Wymieniłem odrazu poduszke pod nią (od dzwonka się zerwała i lekko gruchało na dziurach) no i olej też jest już świeży. Po lekturze przygód Pawła z AKP dzwoniłem też do p. Sopy w sprawie tego "zakopanego" filtra, i powiedział że jeśli to benzyna i przebieg dopiero 119.000 to sama wymiana oleju narazie wystarczy, a na remont zaprasza za 50.000. Skrzynka działa puki co wzorowo, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejszy mod z jakim lepiej nie zwklekac -zatroszczyc sie pod kazdym wzgledem o skrzynie automatyczna jaka masz w tym aucie

I tu wielki ukłon w strone kolegów z klubu, uświadomili mnie szybko i brutalnie o wszelkich możliwych bolączkach tej skrzynki. Wymieniłem odrazu poduszke pod nią (od dzwonka się zerwała i lekko gruchało na dziurach) no i olej też jest już świeży. Po lekturze przygód Pawła z AKP dzwoniłem też do p. Sopy w sprawie tego "zakopanego" filtra, i powiedział że jeśli to benzyna i przebieg dopiero 119.000 to sama wymiana oleju narazie wystarczy, a na remont zaprasza za 50.000. Skrzynka działa puki co wzorowo, oby tak dalej.

zakopany filtr kosztuje cos kolo 80 zl a ten na zewnatrz z wzorowym dostepem kolo 800 :evil:

nic sie nie martw tez mam multitronic tylko z konca 2004 roku wiec troche inny niz twoj.Za kilka tys km jade na wymiane oleju i moze filtrow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy od paru tygodni jestem posiadaczem auta z takim samym motorkiem i skrzynia jaki prezentuje kolega :)

moze mi ktos powiedzieć jakim olejem najlepiej zalać tą skrzynie i jakie filtry wymienić ? co jeszcze trzeba zrobić aby uchronić się przed awarią ? jak narazie skrzynia pracuje bez zarzutów. Wcześniej miałem bmw e46 z automatyczną skrzynią i powiem wam że a4 bije e46 na łeb pod każdym względem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...