Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. Ja przeważnie zwykły ON na Statoil, ostatnio zalałem Vervę i jest dobrze
  2. ja mam od tygodnia E51 i powiem tak: przy 2 godzinach rozmów, 150 smsach, 15 minutach zabawy wlan, i ze 2 godzinach BT wytrzymała 2,5 dnia więc moim zdaniem super :th:
  3. Flyer Praktycznie auto nie było jeżdżone, bo ja cały styczeń sesję miałem i siedziałem w Poznaniu... teraz sie chciałem za to zabrać, pojechałem do mechanika ale jak im powiedziałem o metodzie dynamicznej wymiany oleju i wypłukaniu syfu ze skrzyni to zrobili :shocked:i powiedzieli, że to jest niemożliwe... Fachowcy.... Więc zwracam się do Was z prośbą: gdzie takie coś można zrobić w Wlkp. i za ile mniej więcej?
  4. Byłem dzisiaj u mechanika, podłączył auto do takiego wielkiego kompa Boscha i nic nie pokazał... Powiedział, że od strony elektryki wszystko jest "cacy"... Jakoś mnie to nie cieszy... Jutro postaram sie skoczyć do kolesia który podobno zna się na multi i zobaczymy co powie... Wiecie może jaki olej dokładnie trzeba kupić do skrzyni u mnie? Wiem, że jakiś ATF ale ile i jaki dokładnie?
  5. te jakieś znajome ale są całkiem, całkiem
  6. moim zdaniem dwójka zdecydowanie do tego kolorku
  7. nr 1 bardziej agresywny i fajniejszy
  8. Tiptronic ma 5 biegów, a multi 6 zmień na pseudomanuala i zobaczysz ale 2004 to na 99% multi :gwizdanie:
  9. Sprawdź czy nie masz takiego przestawiania w instrukcji, ja np. kupiłem na allegro Johnsona II i był ustawiony na Estonię czy coś i prawie wcale nie odbierał... a jak przestawiłem teraz to jest klasa :dance:w którymś z dolnych rogów (przynajmniej u mnie) jest literka symbolizująca kraj
  10. Czyli za mało turbinka jest używana? przekręcę ją przy najbliższej okazji na pewno Właśnie się dowiedziałem, że te pomiary nie były robione na pełnym gazie... czy to możliwe, że dlatego turbina tak dziwnie pompuje?
  11. Jak oryginał no to raczej lektor powinien być w opcjach musisz poszukać języka i spróbować przełączyć, bo nie wierze żeby nie było
  12. Czyli co? bo ja naprawdę nie kumam musicie jak do małego dziecka do mnie w tych sprawach gadać Możliwe, ze to ona powoduje te wahania obrotów?
  13. Wątek o obrotach jest gdzie indziej: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22440.0 A nie wiem nic o żadnym ECU czy 011 więc proszę jaśniej... A tego to w ogóle nie kapuje...
  14. To coś z turbo nie tak? Mogę prosić jaśniej?
  15. Witam, Dostałem logi mojej fury od kolegi, bo ja niestety nie mogłem ich sam zrobić... Chodziło o wahania obrotów w granicach 1200-1800... Bieg 3 Bieg 4 Doradźcie coś
  16. Możesz zdradzić tajemnice jak to robisz? też mam floride i więcej nić 3-5 km mi nie łapie z klapy bagażnika...
  17. u mnie jest tak że jak otworzysz auto z kluczyka i nie otworzysz drzwi to ono po jakimś czasie samo się zamknie dobry jest ten bajer jakbyś przez przypadek nacisnął guzik a wystarczy, że tylko otworzysz drzwi i już to nie działa... :th:
  18. Wojciech Piechocki
  19. Nie mam pojęcia po co mu to, ale on to mocno chce to da się to gdzieś dokupić po ludzkiej cenie?
  20. Nie znam dokładnie sprawy, ale jedyne co powiedział to, że w ogóle nie działa, bo poprzedni właściciel to wymontował... a w ASO chcą za to ponad 5000 PLN
  21. Witam, znajomy ma A6 2001r. z telematikiem i brakuję mu jakiegoś modułu (nie znam się na tym wcale). Coś tam nie współgra z radiem czy czymś nie wiecie może gdzie takie coś można kupić? (oprócz ASO )
  22. Przejrzałem właśnie rachunek z przeglądu i nic o wymianie oleju w skrzyni nie ma... muszę oddać ją na jakąś dokładniejszą diagnozę, tylko nie wiem kiedy to będzie bo jutro do Poznania i sesja... chyba dopiero w lutym się tym zajmę... [edit] Witam Was udało mi się otrzymać logi dynamiczne (piszę otrzymać, bo nie ja je robiłem... ) Mam nadzieję, że coś powiedzą. Bieg 3 Bieg 4 No i proszę o pomoc of course
  23. Wiem, co do tej skrzyni to niestety poczytałem same złe rzeczy jak już kupiłem audi... na 200 tys był duży przegląd więc raczej wszystko powymieniane... trzeba będzie pobadać wszystko... ;(
  24. No mam multitronica, ale niby w skrzyni nic nie pokazało... chyba że jakieś dokładniejsze testy... przebieg 206 tys.
  25. Właśnie wróciłem od znajomego z vaga, niestety nie orientuje się on w tym tak dobrze jak myślałem... nie zrobiliśmy logów dynamicznych, tylko podpięliśmy pod kompa auto no i jedyny błąd jaki wyskoczył to coś z Navi (ale już usunięty)... Jednak przejechałem się z nim i wpadł na ciekawy pomysł odnośnie tego "szarpania". Może to jest coś z pedałem gazu? bo faktycznie, dzieję się to tylko jak pedał jest lekko wciśnięty, tak że utrzymują się niskie obroty... jak wcisnę tak "do połowy" to chodzi wszystko oki... Czy jest to możliwe, że pedał gazu przeskakuje, nie kontaktuje, czy coś w tym stylu? Podobno w BMW często jakiś mechanizm pod pedałem siadał (wiadomość od znajomego)...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.