Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. A do tej diagnozy to potrzebny jakiś fachowiec czy wystarczy raczej znajomy z vagiem który mniej więcej czai o co chodzi? bo nie wiem nawet gdzie się wybrać w mojej okolicy...
  2. Witam, Jak w wyżej, ostatnio zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie falujące obroty chyba na każdym biegu (na pewno 4, 5 i 6) przy niskich obrotach silnika... Przykład: Jadę sobie 90-100 km/h na szóstce i co jakieś 3-4 sekundy wahania obrotów o jakieś 100-150... przerzucam na 5, mam ok. 2000 obr i wszystko chodzi jak w zegarku... na szóstce dopiero jak mam ok. 120km/h to problem znika bo obroty wyższe... na początku myślałem że to skrzynia coś fiksuje, ale zauważyłem że to się dzieje, gdy przyśpiesza się spokojnie ( w podanym wyżej zakresie obrotów). Przyznaję się bez bicia, że nie podłączałem do VAGa i nic z tym nie robiłem, najpierw chce poznać Wasze zdanie... Co o tym sądzicie i czy mieliście z tym kiedyś styczność?
  3. Ja mam 1BE i też nigdzie nie znalazłem jak to do końca jest... ale z chęcią bym się dowiedział a ogólnie to dobrze się jeździ i polecam :th:
  4. Piechol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To teraz ja: sweterek, słodycze, slipy , kasę no i główny prezencik ---> CB
  5. virus01 z tych co podałeś to zdecydowanie nr 3 (chyba wiesz dlaczego ) poźniej po kolei: 4,2 i 1 na szarym końcu... a te od kolegi jurasa nie widzą mi się wcale...
  6. Jak chcesz prosty telefonik to polecam Nokię 6300 :th: chociaż gdybym teraz wymieniał to wziąłbym pewnie 6500 classic, bo czarna
  7. Prawdziwa okazja
  8. A zobaczcie na to jeszcze: http://allegro.pl/item276784065_cb_radio_uniden_520_520xl_wtyczkagrtis_gwar_1rok.html Koleś pisze, że z homologacją możliwe czy to tylko "chłyt"?
  9. Dzięki za zaangażowanie :> to chyba kupię tego Unidena, najwyżej zastanowię się nad inną antenką :th:
  10. u mnie po zmianie oponek na 205, spalanie o 0,5l w dół :th: (pomimo zimnych dni )
  11. ykk mi akurat zależy na jakiejś dobrej na magnes, bo zawsze można do drugiej fury przerzucić tylko chodzi mi o jakość całego zestawu...
  12. To ja tez się dołączę Zamierzam kupić jakieś radyjko no i po przeczytaniu całego wątku nadal nie wiem jakie 1) jak to jest z tą homologacją? bo myślałem o http://allegro.pl/item273427016_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_hustler_ic_100_wtyk.html 2) Czy lepiej zainwestować w coś innego? (dobrze by było żeby mieściło się w tym schowku pod włącznikiem świateł )
  13. To dziwne, ja nagrałem bez żadnego problemu na LG i z prędkością 32x, i to zwykłym Nero... może z tym clonem coś nie tak...
  14. 17/205 jeżeli da się w ogóle założyć to i tak będą duże rozbieżności z licznikiem... lepiej kupić stalówki i wtedy wąskie opony
  15. Bardzo fajne, nie widziałem jeszcze takich :th:
  16. Pięknie to wszystko wygląda i na pewno poprawi wygląd furaka prawdziwy rezacz
  17. Bardzo ładna standardowo dokładki w kolor i będzie a felgi
  18. Moim zdaniem też będzie dobrze nie trzeba mieć wszystkiego S-line żeby furak się dobrze prezentował :th: pzdr.
  19. maxx10 uprzedzam modów - nie rób OT w nie swoim temacie a odpowiedź na Twoje pytanie to tak będą działać Koniec OT
  20. Piechol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ładna, bo podobna do mojej ogólnie
  21. Bardzo ładny Avancik :th:Gratki
  22. Ja tez nie słyszę moich Continentalów w sumie jakoś specjalnie i jak na razie mnie nie zawiodły :th:
  23. Nie no ja tak trochę żartowałem Ale i tak straciło trochę na wyglądzie a o tych lusterkach to nie myślałem szczerze mówiąc, ale może się pomyśli...
  24. A oto moja w wersji zimowej Trochę się paździoch z niej zrobił ale nic się na to nie poradzi... Niby tylko 1" mniej, a różnica spora...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.