Treść opublikowana przez Piechol
-
[B6 BFC] 2.5 TDI Falujące obroty w zakresie 1200-1800...
A do tej diagnozy to potrzebny jakiś fachowiec czy wystarczy raczej znajomy z vagiem który mniej więcej czai o co chodzi? bo nie wiem nawet gdzie się wybrać w mojej okolicy...
-
[B6 BFC] 2.5 TDI Falujące obroty w zakresie 1200-1800...
Witam, Jak w wyżej, ostatnio zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie falujące obroty chyba na każdym biegu (na pewno 4, 5 i 6) przy niskich obrotach silnika... Przykład: Jadę sobie 90-100 km/h na szóstce i co jakieś 3-4 sekundy wahania obrotów o jakieś 100-150... przerzucam na 5, mam ok. 2000 obr i wszystko chodzi jak w zegarku... na szóstce dopiero jak mam ok. 120km/h to problem znika bo obroty wyższe... na początku myślałem że to skrzynia coś fiksuje, ale zauważyłem że to się dzieje, gdy przyśpiesza się spokojnie ( w podanym wyżej zakresie obrotów). Przyznaję się bez bicia, że nie podłączałem do VAGa i nic z tym nie robiłem, najpierw chce poznać Wasze zdanie... Co o tym sądzicie i czy mieliście z tym kiedyś styczność?
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
Ja mam 1BE i też nigdzie nie znalazłem jak to do końca jest... ale z chęcią bym się dowiedział a ogólnie to dobrze się jeździ i polecam :th:
-
Co dostaliscie pod choinke :)
To teraz ja: sweterek, słodycze, slipy , kasę no i główny prezencik ---> CB
-
[B6] Aluski 18" na lato
virus01 z tych co podałeś to zdecydowanie nr 3 (chyba wiesz dlaczego ) poźniej po kolei: 4,2 i 1 na szarym końcu... a te od kolegi jurasa nie widzą mi się wcale...
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Jak chcesz prosty telefonik to polecam Nokię 6300 :th: chociaż gdybym teraz wymieniał to wziąłbym pewnie 6500 classic, bo czarna
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Keżor 1 :th:
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwa okazja
-
Wybór CB radia :)
A zobaczcie na to jeszcze: http://allegro.pl/item276784065_cb_radio_uniden_520_520xl_wtyczkagrtis_gwar_1rok.html Koleś pisze, że z homologacją możliwe czy to tylko "chłyt"?
-
Wybór CB radia :)
Dzięki za zaangażowanie :> to chyba kupię tego Unidena, najwyżej zastanowię się nad inną antenką :th:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie po zmianie oponek na 205, spalanie o 0,5l w dół :th: (pomimo zimnych dni )
-
Wybór CB radia :)
ykk mi akurat zależy na jakiejś dobrej na magnes, bo zawsze można do drugiej fury przerzucić tylko chodzi mi o jakość całego zestawu...
-
Wybór CB radia :)
To ja tez się dołączę Zamierzam kupić jakieś radyjko no i po przeczytaniu całego wątku nadal nie wiem jakie 1) jak to jest z tą homologacją? bo myślałem o http://allegro.pl/item273427016_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_hustler_ic_100_wtyk.html 2) Czy lepiej zainwestować w coś innego? (dobrze by było żeby mieściło się w tym schowku pod włącznikiem świateł )
-
[all] Navigation Plus - kto mi powie jaki to model DX czy nie??!
To dziwne, ja nagrałem bez żadnego problemu na LG i z prędkością 32x, i to zwykłym Nero... może z tym clonem coś nie tak...
-
[B6 BFB] Opony 235/45/17 na 205/45/17 Praktyka?
17/205 jeżeli da się w ogóle założyć to i tak będą duże rozbieżności z licznikiem... lepiej kupić stalówki i wtedy wąskie opony
-
Dobry wybor?
Bardzo fajne, nie widziałem jeszcze takich :th:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Pięknie to wszystko wygląda i na pewno poprawi wygląd furaka prawdziwy rezacz
-
[B6 AWX] Audi A4 model B6 1,9 TDi 130 KM
Bardzo ładna standardowo dokładki w kolor i będzie a felgi
-
Naklejka S-line za zegary .
Moim zdaniem też będzie dobrze nie trzeba mieć wszystkiego S-line żeby furak się dobrze prezentował :th: pzdr.
-
[B6 AVF] Konwersja świateł h7 na ori bi-ksenon -- pare pytan
maxx10 uprzedzam modów - nie rób OT w nie swoim temacie a odpowiedź na Twoje pytanie to tak będą działać Koniec OT
-
[B6 AWX] Moja ukochana Audiczka A4 1,9 TDI
Bardzo ładna, bo podobna do mojej ogólnie
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Bardzo ładny Avancik :th:Gratki
-
Polecane opony zimowe
Ja tez nie słyszę moich Continentalów w sumie jakoś specjalnie i jak na razie mnie nie zawiodły :th:
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Nie no ja tak trochę żartowałem Ale i tak straciło trochę na wyglądzie a o tych lusterkach to nie myślałem szczerze mówiąc, ale może się pomyśli...
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
A oto moja w wersji zimowej Trochę się paździoch z niej zrobił ale nic się na to nie poradzi... Niby tylko 1" mniej, a różnica spora...