Treść opublikowana przez bobbyr10
-
[ALL] Które radio będzie pasować bez problemu do audi B5 i które najlepiej polecacie ?
chyba ze macie jakieś na usb ewentualnie a chciałem oryginalne bo nie chce mi sie juz bawić w pilnowanie panelu itp wyciąganiem
-
[ALL] Które radio będzie pasować bez problemu do audi B5 i które najlepiej polecacie ?
Które radio będzie pasować bez problemu do audi B5 i które najlepiej polecacie ? chodzi mi z oryginalnych audi np. takie http://allegro.pl/radio-audi-a4-b6-2001-2005-rok-i1703653515.html bądź ? http://allegro.pl/audi-chorus-a4-super-stan-polecam-i1715426053.html z góry dziękuje za pomoc
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
dekielki Audi musza byc nie ma innej opcji
-
[ALL B7] Czy takie felgi będą pasować?
no te sa kozackie ale cena tez robi swoje ;p
-
[ALL B7] Czy takie felgi będą pasować?
spokojnie będzie dobrze nic się nie martw
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dokładnie udajcie sie do Łukasza z Czerwonego Kościoła 5km od Legnicy w stronę Złotoryji
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
kup sobie takie 17 http://allegro.pl/rh-zw1-opony-225-45-17-porsche-design-okazja-i1716143831.html
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
czyli co lotnisko eko ;p 16
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
hehe no filmik to był przedni, a najlepsze było ze ferrari tez się stawiło na naszym spoci-ku ;p
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
okey to do zobaczenia o 16 ;p [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:10_________________________________________________http://postimage.org/image/1my717ajo/
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kolego w okolicy Legnicy masz 3-4 szroty w Kunicach, w Legnicy na Senatorskiej w Kosowicach oraz jak sie jedzie na Chojnów po lewej stronie na górce, mam do wszystkich nr tel wiec mogę Ci przesłać na pw.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to co ogarniacie się i będzie ktoś czy jak ??
-
Spoty wrocławskie
no ja mowie o samych a4 co myślicie ze nie ma u nas rodzinkow w lca
-
Spoty wrocławskie
dawajcie jakis spocik na bielanach to moze Legnica tez sie zjawi albo Wrocław do nas
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
okey dawajcie znać kto będzie a kto nie ;p tak zęby sie spotkać i pogadać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
koledzy to kiedy ten spoci co ?? czas się kończy i świętą już tuz tuz ;p
-
[ALL B5] Fiksuje ABS
Podepnę się do tematu, mam podobny problem, tyle że mi zapala się ta kontrolka ABS oraz czerwony wykrzyknik cały czas, bylem na vagu wyskoczyło mi ze to lewy przód kupiłem zawiozłem do mechanika i wymienił razem z przegubem i dalej to samo ciagle sie swieci a wykrzyknik miga ;/ powiem tak klocki i tarcze z przodu mam juz zjechane i nie wiem czy to może być przyczyna ?? dzisiaj zawożę do mechanika może coś złe włożył albo czujnik sie odpiol słyszałem ze to strasznie delikatne itp może jakieś pomysły ? odrazu napisze jak mechanik odda mi auto
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nooo Bartosz nie mialem nawet twojej fotki, my tez nie mieliśmy co pokazać, a Niemcy i tak nam fotki robili heeeh
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
zlot w Rotenburgu w sobotę 24 kwietnia wyjazd o 7 rano ;p jedziemy jak ktos z lca chętny albo okolic nich pisze na PW i ruszamy wszyscy, nie jest daleko a wrażenia naprawdę sa przednie, bylem rok temu i bylo grubooo [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:02_________________________________________________ruszamy do Rothenburga !!! Data / Lokalizacja: 24. Kwietnia 2010 r. Lokalne lotnisko w Rothenburg Strasse 105 02929 Rothenburg BILET OKOŁO 5 EURO JEŻELI SĄ CHETNI TO SERDECZNIE ZAPRASZAM !!! FOTO RELACJA Z UBIEGŁYCH LAT : www.cultstyle.de ROK 2009 http://www.cult-s...amp;page=1 http://www.cult-s...amp;page=1 ROK 2008 http://www.cult-s...amp;page=1 ATRAKCJE ZLOTU !!! Show & Shine: Jak zwykle, najlepiej pojazdów zgodnie z mottem "wygrywa najpiękniejszych 'Award. W uzupełnieniu, poszukiwania najlepszych szczurów i "Classic Car". Cult-Style Award: kult-w stylu nagroda: Po pozytywnym zeszłym roku, będziemy w dalszym ciągu najlepsze 10 'kult-w stylu "nagrodę Cars. Chcielibyśmy w tym miejscu celowo dać żadnej definicji z nim. Ale kto w ubiegłym roku w WYNIKÓW, wiedzieć powinien, co jest stawka. 10 specjalnych trofea zwycięzców czekają. 1/4 Mili: Podział odbywa się w tym roku w 4 (!) Klasy według pojemności silnika: do 1.6L na 1.8L na 2.0L, Open. Ładowane pojazdy będą modernizowane jednej klasy (może ulec zmianie). [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:09_________________________________________________Na caly zlocik bylo zaledwie kilka wartych uwagi a4 ;/
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
w sobote legnica jedzie do niemiec na zlota wiec tez dawajcie :>
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie no termin ustalimy i jazda
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dawac na spot w Legnicy na lotnisku
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
Witam zastanawiam sie nad lampami na tyl a mianowicie nad tymi dwoma i tak sam w sumie nie wiem ktore beda bardziej pasowac do mojego koloru prosilbym o VT http://www.allegro.pl/item1005107467_lampy_tylne_red_white_audi_a4_b5_11_94_1_99_sedan.html http://www.allegro.pl/item993193716_lampy_tylne_audi_a4_b5_white_krystaliczne.html http://www.allegro.pl/item974214493_lampy_tylne_audi_a4_b5_diodowe_led_dymione_sedan.html z gory dziekuje za odpowiedzi oraz VT
-
[ALL B5] Wielka prośba o glebę, czyli VT mojego audi !!! ;)
No chłopaki to żeście zaszaleli gwint zakładam w tym tygodniu , kol nie zmieniam bo sa rewelacyjne i na żywo wyglądają kozacko , chrom tez zostaje bo fajnie wygląda, a co do czarny lamp to z chęcią bym założył i zdaje sobie sprawę ze wyglądało by dużo lepiej a ranty wypoleruje z biegiem czasu, bo bez tego to nie bardzo ;p dzieki bardzo za rady [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:29_________________________________________________a wypolerowany rancik do chromu będzie wygladal i pasowal wiec będzie git [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:32_________________________________________________i tez zastanawiam sie co do lamp z tylu, czy zmieniać i jak juz to na jakie ???
-
[ALL] Problem z zawieszeniem ;/
dzieki bardzo