Moja A4 1.8 T 150 HP w sekwencji spala dokładnie tyle co benzyny 10,5 l na setkę. Instalka kosztowała mnie 3000 zł i nie mam powodów do ubolewania. Narazie super! Jak ktoś chce to podam dokładną specyfikację podzespołów.
Jestem nowy i proszę o wyrozumiałość, ale idą upały a moja Audunia robi coś takiego
[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 20:51 _________________________________________________Witam wszystkich!
Posiadam A4 1.8 T 150 HP na LPG, zawieszenie sportowe, oponki szerokość 225.
Mój problem a zarazem pytanie dotyczy sprzęgła, które podczas upalnych dni potrafi mi całkowicie opadnąć i nie ma możliwości zmieniać biegów. Sprawdzałem czy nie ma wycieków, czy jest płyn, czy są hamulce jednak wszystko jest ok. Najciekawsze w tym jest to, że gdy tylko zrobi się troszkę chłodniej wszystko wraca do normy i jest jak należy.
Proszę o radę lub podpowiedzi co może być przyczyną.
temat zmieniony